BAKMADAN GEÇMEYİN lütfen

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
BAKMADAN GEÇMEYİN lütfen
BAKMADAN GEÇMEYİN lütfen

Ce: BAKMADAN GEÇMEYİN lütfen

ya bukar kotuolamayız ya....sunları gordukce kendımden nefret ettım..bırakın ınsanlıgı..paylasım için gercekten cok saol..bukadar anlamlı bısey olmaz herhalde...

ya bukar kotuolamayız ya....sunları gordukce kendımden nefret ettım..bırakın ınsanlıgı..paylasım için gercekten cok saol..bukadar anlamlı bısey olmaz herhalde
arkadaşlar gerekeni yazmış denilecek bişey yok başka

ay sabah sabah kalktım bunları gördüm ya offffff çok fena ya kendimden insanlığımdan utandım ya sağol çito

malesefki insanlığın büyük bir ayıbını gözler önüne döken bir çalışma yorumsuz ama binlerce yorumu anlatan bir yorumsuzluğa büründüm bu konu karşısında.
ne denebilir ki emeğine sağlık canım

fotoğraflara bakınca kendimi ve tüm insanları sorguladım neler yapıorz böyle ya şu insanların hallerine göre şükür etmemiz gerekio

offf off aman yarabbim ya tek kelimeyle yürek parçalayan kareler çok acı resmen içim parçalandı çok etkilendim yaa. Allahım sana sonsuz şükürler olsun halimize ne kadar şükretsek az.
emeğine sağlık canım

çok kötü çok allahım yardım et o insanlara ne durumdalar bide biz ne dururmdayız ve hala şikayetçiyiz yazık çok yazık emeğine sağlık canım paylaştığın için ve bize halimize binlerce kez şükretmemiz gerektiğini hatırlattığın için:(

Geri