gebe
  1. meLtiş

meLtiş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bakmadan qeçmeyin:D

Konu, 'Deneme Odası' kısmında meLtiş tarafından paylaşıldı.

yeniyim... nerde ne olacağın bilmiyorum ...braz kafanzı ağrıtıcam kzlar k.bakmayın..:D

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldiiiiiiiiiin canım

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    hoşgeldin canım

4. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeniyim merhaba canım

5. hayal_perest

hayal_perest Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende burada yeniyim .dün üye oldum.sende hoşgeldin aramıza iyi paylaşımlar

bakmadan qeçmeyin:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakmaya değer!

bakmaya değer!

Resim Küçültülmüştür. Tam Boyutlarını Görmek İçin Tıklayın.
  2. bakmadan geçmeyin:)

bakmadan geçmeyin:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakmanızı öneririm

bakmanızı öneririm

Mutluluk... Mutluluğu birtek aşk dolu yüreklerde değilde Yaşamın tümünde aramalıyız aslında Mutluluk... Sabaha gülümseyen o güneşi izlemek mutluluk. Seherle esen tertemiz hava O havayı solumak mutluluk. Bir bebeğin sıcak kokusunu almak mutluluk. Çocukların neşesi mutluluk. Başta anne baba Akşam eve güler yüzle gelen eş,sevgili mutluluk. Güne sıcak bir merhaba demek mutluluk....
  4. ßakmadan qeçmeyin coq güzeL nickLer (:

ßakmadan qeçmeyin coq güzeL nickLer (:

acayip koyan nickler güzel nickle qüzel nickler acı koyan çoq qüzel Sevene Canim Feda Sevmeyene Elveda Shmariq GirL anLadinmi ?! Sh-ma-riq ! Hayat cook acimasiz.. Burda oLmaLiyDin yüreGimin yaRisii.. unut demek eaSy xD yiikanirSin eLiimin kiRii..! hOOOp dedik Karsinda TـÜRK var [!!!] **KaLbiim doLu x3 Senin neden beni sevmedigini Kafama takmaktansa Koluma baskasini takarim olur biter !!...
  5. bakmaya kıyamamışken...

bakmaya kıyamamışken...

kizamadim... cünkü gülün dikeni batmadan önce sükretmistim; " Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmissin " demistim. Kizamadim, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim , bakmaya kiyamamis dokusuna hayran kalmistim, cünkü batmadan önce yüregime koymus onu sevmistim... dikenini unutmusmuydum? unutmustum dikenini... unutmustum iste.... acitmayayim diye dokunmaya cekindigim...

Sayfayı Paylaş