gebe
  1. axigirl

axigirl Forum Okuru

Bakmak Zorunlu ( Lutfen melekler iceri )

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında axigirl tarafından paylaşıldı.

ya ArkadasLar aciL yardim Istiyorum burDa herkez 20 yas ve uzerinDe benim yasimda olan yokmu :S Yasim 14 :S kendimi yanliz hissediyorum :S:S:utan::utan::utan::utan::utan::utan:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    oyy oyyy kıyamam bebişsin sen dahaaaa biz varız ablan olarak canım ne istiyorsan paylaşabilirsin yaşıtın olması önemli mi sence

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayhhh kıyamm ya yalnız degılsın ky guzelım bız varız burda yoksa sen bızı begenmıo musn :D hiç cekınmeden butun sorunlarını paylaşabılırsın ablaların olark burdakı herkez yardımda bulunucaktır emınım

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benım sen bizim ufaklığımızsın:) yerim kız seni yanlız hissediyomuş kendini cadıya bak sen:)
    tatlım sen iste ben 10 yaşında bile olurum :) yanlız hissetmene gerek yok bitanem..

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım yalnız değilsin yaşıtını bulman önemli değil herkez senin arkadaşn burda ne sorunun varsa paylaşblirsn :)

6. axigirl

axigirl Forum Okuru

cok tesekkur ederim hepiniZe ama insan ister istemez bi yasitini ariyo :S

Ama arTik sizLerle payLasicam

Cok tesekkur Ederim hepinizi COk sevioRummmm (L)(L)

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili axigirl, sitemiz kuralları gereğince 17 yaş altında ki üyelikleri iptal ediyoruz. Üzülerek söylüyorum ki, sizinde üyeliğinizi yaşınızın küçük olmasından ötürü iptal ediyorum.
    Sevgilerimle...

Bakmak Zorunlu ( Lutfen melekler iceri ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakmak

Bakmak

Bir şeye ilgi duyarak bakmak, o şeyi elde etmeye; Sağına, soluna bakmak arkadaşına düşkün olmaya, aile fertlerine ihtimam göstermeye, Namaz içindeyken sağa sola yahut bakılması mekruh olan alana bakmak ahiret nimetlerini küçümsemeye ve dünyaya meyletmeyee, İlgilenmeksızın sadece bakmak, insanı uyaran ve ibret veren şeyleri görmezlikten gelmeye, tenkit edilen durumu düzeltmek için bir gayret...
  2. Lutfen okuyun melekler..

Lutfen okuyun melekler..

Sevdigim bir arkadasim kaza gecirmis ve su anda hastanede,sizden ricam siz de dualarinizi eksik etmeyin.
  3. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  4. Zorunlu Deprem Sigortası Ne Zaman Başladı Buyrun Öğrenelim Melekler

Zorunlu Deprem Sigortası Ne Zaman Başladı Buyrun Öğrenelim Melekler

Zorunlu Deprem Sigortası Başlama Tarihi Zorunlu Deprem Sigortası Başlangıç Tarihi Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere zorunlu deprem sigortası nasıl yaptırlır diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise zorunlu deprem sigortası hakkında merak edilen bir diğer konuya değiniyor ve zorunlu deprem sigortası başlama tarihi hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Zorunlu Deprem Sigortası...

Sayfayı Paylaş