gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

bakmayın güldüğüme içim yanıyor.......

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

bakmayın güldüğüme bakmayın böyle güldüğüme bakma benim göz yaslarım içime akıyor................offf off..yüregim acıyor.kalbimin derininde onu atamıyorum offff

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    konu ilgili bölüme taşındı canım.. her şey unutuluyor tatlım zaman en iyi ilaç olucaktır sana..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak neden bitmiştiki :S

4. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Umarım en az acı ile geçer bu dönem canım senin için.Zorrr :(

5. büşran

büşran Forum Okuru

yanlıs yere mi açmısımm:( aklım basta değil ki sağolun meleklerim yavas yavas kendime geliyom

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canımm güzelimm böle yapma bu kadar yıpratma kendinii ne olur herşeyii zamana bırakk bunları daa anlatacaksınn...inan ltfnn yaa ::(((

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :S sana yardımcı olmak isteriz öncelikle kac yasındasın?

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım sakin ol yıpratma kendini zamanla herşey düzeliyor

9. büşran

büşran Forum Okuru

:küstüm:18 yasındayım:(:( :( mafoldum yaaa

10. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bundan sonra daha da güzel paylaşımların olacak büşran lütfen :) güzel meleğimiz
    hayırlısı ile zamanla düzelicek herşey inşallah

11. büşran

büşran Forum Okuru

bende seni cok seviyom canımm

12. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa

Ya lütfen yapmayin böyle, nedemek ya maf oldum??
    Daha 18 yasinda hayatinin baharindasin, çok görecegin yasayacagin ögrenecegin sey var.
    Hiç bir iliskinin bitisi bir hayatIn sonu degildir, yeni seylerin baslangicidir bunu asla unutma.
    Hakkinda hayirli olan bu imis demekki, insan kaderinde olani yasarmis.
    Rabbim belkide daha mutlu olman için bunlari yasaman gerekti.

Hem neden maf oluyorsun anlamadIm, hayat sadece bir erkekle olmaktan ibaret degil.
    Lütfen bir daha böyle birsey söyleme, hayatIna bak, egitimli olmaya kendini yetistirmeye bak.

Inanki bu zamanda senin tek garantin egitimli diplomali olmandir, anne baba koca kardes hiç kimseden hayir gelmez.
    Elbetteki iyi olan insanlarda var ama herseyden önce kendini düsün. sen düsersen sen güçsüz kalirsan kendine yararin olmadigi gibi sevdiklerine de olmaz.

çok özür dilerim biraz sert konusmus olabilirim ama hayat tecrubelerimden yola çikarak bunlari diyorum.
    Ve senin yasinda kardesim var, kesinlikle asla kimsenin bir erkek yüzünden maf oldum gibi kelimeleri kullanmasindan yana degilim ve banada çok itici gelir.

Kolayliklar, sabirlar diliyorum biliyorum kolay degil ama güçlü olmak zorundasin.
    Kendine gel.

sevgiyle! @->>-----

13. büşran

büşran Forum Okuru

ben daha önce hiç bu kadar sevmedim tabi ki son u değil hayatın ama askın sonu bu benm için yemin ettim onla olmazsa baskasi olmayacak diye ve olmayacak ta artık asktan sogudum . tabi ki eğitimim önem li üni okuyorum ama onsız mutlu olamıyorum elestiiye aciğim sert mert her sekilde tesellin için saol canım ama ben o na dönemem o nsuz da olamam muamma benm durumum hayat ta tek gayem artık iyi bir Müslüman olarak ve hayırlı bi insn olarak yasamak ask yalan saygısız misafirin teki aşk sevgiler....

14. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    Canim yeni ayrildigin içindir belki ama zamanla acin hafifleyecek ve inanki suan bu seyleri yazdigini düsününce nasilda hatali düsündügünü daha iyi anlayacaksin, göreceksin zamanla baska sevgilerinde olacak.

Aska bende inanmiyorum ama sevgi vardir. Dilerim gerçek sevgilerle karsilasirsin.
    üzme kendini.

Sevgiyle! @->>---

15. büşran

büşran Forum Okuru

:shootout::uhu:sağol canım sağol buğün haber yollamiş beni unutsun diye daha da yıkıldımm:(

bakmayın güldüğüme içim yanıyor....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - İçin İçin Yanıyor

Hakan Peker - İçin İçin Yanıyor

için için yanıyor nota yanıyor notaları hakan peker hakan peker video facebook İçin için yanıyor yanıyor bu gönlüm Onun için arıyor arıyor bu gönlüm O bir vefasızdı o bir hayırsızdı Neden gönül arıyor Açık yeşildi gözü güneş gibiydi yüzü O çok güzeldi ama Yalancının biriydi aaa Unut onu gönlüm unut onu sende Neden niçin anıyor arıyor bu gönlüm Onun için soruyor soruyor bu gönlüm O bir...
  2. isterseniz bakmayın

isterseniz bakmayın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Neden Güldüğümüzü Biliyor musunuz?

Neden Güldüğümüzü Biliyor musunuz?

neden güleriz, sebepleri, sonuçları, gülme durumları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Mutlu olduğumuzda,sinirlerimiz bozulduğunda, komik birşey gördüğümüzde hep güleriz.Bunlar bildiklerimiz.Peki ya bilmediklerimiz? Doğduktan hemen sonra ağlamaya başlayan bebek yaklaşık 4 hafta sonra gülmeye başlar. Anne ve babasının bu durumdan hoşnut olduğunu anlayan...

Sayfayı Paylaş