gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Baksana Almış Başını Sana Gitmiş

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

geride kalan tek şey yüreğim sahip bile çıkamıyorum artık ona baksana almış başını gitmiş sana Önünde hasretimi çekeceğin,geceleri eskitip,gündüzleri bekleyeceğin günler var sevgilim.Yaşadığım daha doğrusu yaşayıpta anlayamadığım şeyleri sen göreceksin şimdi...
    Yorulduğum ama neden yorulduğumu çözemediğim nice günler geçirdim sen varken,ama yokken!Benim anlayamadığım o kadar çok şey oldu ki,anlayamadığım için sevdim belki,belki kalbimde olupta yanımda olmadığın için..Dedim ya anlayamıyorum!

Zincirlerimi kırıp,yüreğime kanat takıp sevdim seni..Bir ömrü beraber tüketme hevesi(can-i)le,seninle,gecesiyle,gelmek bilmez gündüzüyle bu şehrin!Tüm benliğimi katıp,istenmeyen herşeyi atıp...

Bu değerbilmezliğin her ne kadar eskitse de yüreğimi,kıyamadım ki senden alıp başkasına vermeye kalbimi.Söküklerini dikmeye çalıştığım,yaralar almasına alıştığım bi can taşıyorum içimde artık!

Senden kalan!
    Ya da eski bizden...

Her ne kadar ben de ben kalmasa da,seni hala seviyorum...
    Kendimi öldürecek kadar değil,sen istedin diye aşkımı bitirecek kadar!!!

Geride olan tek şey,yüreğim...
    Ona bile sahip çıkamıyorum artık!
    Baksana almış başını sana gitmiş...

alıntı

Baksana Almış Başını Sana Gitmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk git başımdan

aşk git başımdan

Her sabah gibi yine güneş doğdu. Bu sefer karşılamadım, çok bozuldu. Yakama yapıştı hemen.. -Sana ne oldu? Sıcak ellerini tuttum ve ittim onu.. -Üşüyorum, görmüyor musun? Yetmiyorsun, anlamadın mı hala. Her sabah her sabah; ne var gelip duruyorsun? Durdu, hafifçe kendi etrafında iki yana döndü, düşünür gibi.. -Sen aşıksın dedi. Ben hep aşıktım oysa. Dayanabildiğim zamanları...
  2. Gİt BaŞimdan AŞkkk!!!

Gİt BaŞimdan AŞkkk!!!

Buz kalıpları içinde aldığım nefeslerin havaya buhar olarak yazdığı feryatları görmedi ya buluta girdi yada görmezden geldi Mevsimlerle uğraşırken, aşklarıda yönetirim sandı, yanıldı Çünkü aşk; güneşe değil gümüş bir ay ışığına sevdalanırdı Uzaklara, denizlere ve gülen gözlere . . . Güneşin sıcaklığı olmasa en fazla ölüm gelir Ama aşkın sıcaklığı olmasa ölümden beter bir yaşam...
  3. 'Altın Ayı' Peru'ya gitti

'Altın Ayı' Peru'ya gitti

59. Uluslararası Berlin Film Festivali'nde 'Altın Ayı' ödülünü 'La Teta Asustada' adlı Peru filmi kazandı. 'Altın Ayı' ödülünü kazanan Peru filminin başrol oyuncusu Magaly Solier (solda) ve yönetmeni Claudia Llosa. Berlin Film Festivali'nin (Berlinale) büyük ödülleri olan "Altın Ayı" ve "Gümüş Ayı", sahiplerini buldu. En İyi Film dalında "Altın Ayı"...
  4. Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında

Seçmenler, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için oy kullanmaya başladı. Türkiye genelindeki 48 milyon 6 bin 650 seçmen yerel seçimler için 177 bin 50 sandıkta bu sabahtan itibaren oy vermeye başladı. Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari,...

Sayfayı Paylaş