gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

baktığınıza pişman olmayacaksınız

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: baktığınıza pişman olmayacaksınız

gercekten pişman olmadım :) ellerine sağlık :)

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: baktığınıza pişman olmayacaksınız

aman aman ne güzel resimler ya...emeğine sağlık canım:)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
baktığınıza pişman olmayacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin ilk baktığı yer!

Ünlülerin ilk baktığı yer!

ünlülerin ayakları ayak fetişisti ünlüler Aktör Erdal Özyağcılar'ın, "Ben ayak zamparasıyım" diyerek, ayak fetişisti olduğunu dünya aleme ilan etmesinin yankıları sürüyor. Özyağcılar’ın bu ilginç itirafından sonra diğer ünlülere de karşı cinste önce neye dikkat ettiklerini sorduk. İşte aldığımız cevaplar... BAŞTAN AŞAĞI SÜZERİM Burcu Kara: İlgimi çeken birini baştan aşağı...
  2. Pişmanım..!!!

Pişmanım..!!!

Pişmanlık… Galiba tanıyorum onu. Pişmanım… Açının sinüs değerini negatif almadım, sorum yandı. Kardeşime bağırdım, ürküttüm onu. Dört yanlışımın bir doğrumu götürmesine sebebiyet verdim. Hoş kokulu güzelim çiçeği dalından kopardım. Kaliteyle alakasız bir televizyon programı izledim. Anlatım bozukluğu yaptım, sonrasında düzeltemedim. Değer vermeye değmezlere değer verip, değerin değerini...
  3. Her Baktığımda...!!!

Her Baktığımda...!!!

Aşkın tarifi kelimeler sığmaz ama sığdıran arkadaş güzel sığdırmış(: Sizin aşkınızın tarifi nasıl melişlerim... Her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi... Ama;kendimden bile önce tanıdığım... Her saniye yeniden doğmak gibi... Ama asırlardır süren... Kışa dönmeyen sonbahar;derin duygulu... Yaza dönmeyen ilkbahar;serin coşkulu... Ilık avuçlarındakar taneleri... Güneş sıcağı...
  4. Buda Benim revanim pişman olmayacaksınız

Buda Benim revanim pişman olmayacaksınız

tatlı tatlı çeşitleri revani tarifleri revani tarifi tatlılar ve tarifleri revani tatlısı, tatlı, revani tarifi, revani en güzel revani burda meleklerim... en güzel revani bence benim revanim revanimin üstüne revani tanımam.zaten bir yemeyen pişman birde denemeyen.işte buda benim tarifim. REVANİ TATLISI MALZEMELERİ 3 Yumurta 1 su bardağı şeker 1 çay bardağı pekmez yarım çay bardağı...

Sayfayı Paylaş