gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bal Arısı'nın Paşası "Uğur"un Cicileri Karşınızda! :))

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

erkek bebek kıyafetleri, erkeke bebeğe neler alınır, erkeke bebek için doğum hazırlıkları
    Sevgili melekler, Meleklermekani.com ailesinin değerli üyelerinden "bal_arısı" bildiğiniz üzere hamile ve paşasına kavuşmak için gün sayıyor. Bu süre zarfında elbetteki tüm hazırlıklarını tamamlamış ve benden, gebe meleklerimize fikir vermesi açısından yaptığı hazırlıkları sitemize eklemek konusunda yardım istedi. Ben de seve seve kabul ettim. "Uğur"umuza şimdiden ailesiyle birlikte hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyor, "bal_arısı"nın yapmış olduğu hazırlıkların ve almış olduğu ürünlerin fotolarını ekliyorum.. :)

bal_arısı_1 (36).JPG bal_arısı_1.JPG bal_arısı_1 (4).jpg bal_arısı_1 (6).JPG bal_arısı_1 (7).JPG bal_arısı_1 (8).JPG bal_arısı_1 (9).JPG bal_arısı_1 (10).JPG bal_arısı_1 (12).JPG bal_arısı_1 (13).JPG bal_arısı_1 (14).JPG bal_arısı_1 (16).JPG bal_arısı_1 (18).JPG bal_arısı_1 (19).JPG bal_arısı_1 (20).JPG bal_arısı_1 (21).JPG bal_arısı_1 (22).JPG bal_arısı_1 (23).JPG bal_arısı_1 (24).JPG bal_arısı_1 (25).JPG bal_arısı_1 (35).JPG bal_arısı_1 (15).JPG bal_arısı_1 (17).JPG bal_arısı_1 (26).JPG bal_arısı_1 (27).JPG bal_arısı_1 (29).JPG bal_arısı_1 (31).JPG bal_arısı_1 (32).JPG bal_arısı_1 (33).JPG bal_arısı_1 (34).JPG bal_arısı_1 (3).jpg bal_arısı_1 (1).JPG

Son düzenleme: 5 Şubat 2014
    MaWiM, ASLIMOZUM, karakuzu ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    titoşum cnm çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için. benim için güzel bi anı oldu. Hayatımızın en önemli varlığına kavuşmamıza sayılı haftalar kaldı. Allah tüm hamişlerin bir avazda bebişlerini kucağına almalarını nasip etsin. Bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızada bi an önce bu mutlu haberi almayı nasip etsin inşallah... tekrar teşekkür ediyorum ...

TİTAN bunu beğendi.
  3. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    bu da oto koltuğumuz :)

OTO KOLTUĞUMUZ.JPG

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Şubat 2014
  4. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Masallah herseyini almissiniz bebeginizin nazar degmesin. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim

bal_arısı bunu beğendi.
  5. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    mükemmmel allahım kucagına almayı nasıp etsın ıns canıım iyice özendim vaalahi doğumda dua et kısss bizlere ::::)

bal_arısı bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    oyyyyyy hepsi birbirinden güzller rabbim güzel günler de giymeyi nasip etsin inşallah mucize bebeğe değer herşey :)

7. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    etmezmiyim cnm her zaman aklımdasınız.... allah herkese nasip etsin bu duyguları

8. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    sağol cnm teşekkür ediyorum... onlar için herşeye değer...

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allah içini doldursun sağlıkla sıhhatle hayırlısı ile gelsin bebişin.:)

bal_arısı bunu beğendi.
  10. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    amin cnm inşallah sağlıkla

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Oyşşş fbli zıbın ve mevlüt takımlarımız aynı güle güle kullansın minik uğur.

12. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

gule gule kullansın masallah hepsi cok guzel :)

Bal Arısı'nın Paşası "Uğur"un Cicileri Karşınızda! :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur

uğur

Uğur rüyaları olduğu gibi çıkar.Rüyada üzerinde ugur diye herhangi bir sey tasidigini görmek, her seye kolayca inanan bir kimse olduguna delalet eder.
  2. Balta

Balta

Ağaç kesmekte kullanılan keskin balta can yakmaya, geçim işlerinde çetinliğe; Odun baltasıyla yaş ağacı kesmek şerre, belaya duçar olmaya; kış mevsiminde kuru odun kesmek yahut parçalamak mal ve paraya, sıhhat ve afiyete delalet eder. (Toprak baltası iççin Bakınız; Kazma.)Rüyada balta görmek, sıkıntıda olunan konuda yardım geleceğini, hastalık varsa, tekrar sağlığına kavuşacağını belirtir....
  3. Balina

Balina

rüyada yavru balina görmek rüyada yavrusu görmek balinalarda yavru bakımı karaya vurmuş Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük...
  4. Baldır

Baldır

Rüyada baldir görmek, insanin ömür ve geçiminde güvenip inandigi ve dayandigi yerdir. Baldirinin demirden yapilmis oldugunu görmek, ömrünün uzun olacagina; sirçadan yapildigini görmek ecelinin yakin bulunduguna; bir erkek bir ka-dinin baldirini görüp, onu tanimis olsa, çok yakin birisi ile veya ta-nidigi bir kadin ile evlenecegine delalet eder.
  5. Bal

Bal

Dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya, salih amele, Dünya ehli için zahmetsiz kazanca ve külfetsiz ganimete, Bal, insanın eşiyle arasındaki muhabbete, İnsanlar tarafından kıskanılmaya, onlardan gelecek sıkıntıya, Süzülmüş ya da ateşte eritilmiiş bal itimat edilir bilgiye, insanı ilahi rızaya kavuşturacak hidayete, doğumu yaklaşan çocuğa, şiddetten sonra feraha, zekatı verilerek...

Sayfayı Paylaş