gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Bal ile evde yapılabilecek saç bakım kremi :

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

saç bakımı evde ballı saç bakımı sac bakimi evde bal 1/2 fincan balı 1/4 fincan saf zeytinyağı ile karıştırın. Saçlarınız normal kuruluktaysa yalnızca 1 yemek kaşığı yağ katın. Karışımı saçlarınıza sürdükten sonra başınıza bir bone takıp yarım saat bekleyin. Saçlarınız şampuanla yıkadıktan sonra durulayın. Kuru saçlarınızın canlanıp parladığını göreceksiniz.

2. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu maskeyi beğendim deneyeceğim

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim ve sonuç harika herkese tavsiye ederim arakadaşlar

4. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben denedim çok güzel oluyor arkadaşlar tavsiye ederim herkese

5. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bal nasıl bal olmalı acaba çiçek balı mı?

Bal ile evde yapılabilecek saç bakım kremi : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Yapılabilecek Yüz Bakım Maskeleri

Evde Yapılabilecek Yüz Bakım Maskeleri

yüz bakımı maskeleri yüz bakımı evde bakım maskeleri erkek evde yapılabilecek Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz bu güzel ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. ve bir melek olarak Elimden geldiğince ve aklım yettiğince biz kadınların merak ettiği güzellik sırlarını sizinle paylaşmaya devam edeceğim.isterseniz başlayalım...... Malesef, cilt çok karmaşık bir yapıdır. Cildimizi etkileyen dört...
  2. Bal ve Saç Bakımı

Bal ve Saç Bakımı

Bazılarımız zaman bulamadığı veya ekonomik durum olarak zorda olduğu için, kuaföre gidemiyor veya saç bakım ürünlerine bütçe ayıramıyor olabilir. Bu durumlar için evde uygulayabileceğiniz, bal ile hazırlanan iki kür öneriyoruz. a) Bal ile yapılan Saç parlatıcı saç maskesi: 4 su bardağı sıcak su hazırlayın. 1 çay kaşığı balı bu suyun içinde eritin. Saçlarınızı şampuanla güzelce yıkayın. Daha...
  3. Evde yapılabilecek saç modelleri

Evde yapılabilecek saç modelleri

evde yapılacak saç modelleri maşa ile yapılabilecek saç modelleri küt saça yapılabilecek modeller küt saça maşa evde Bunlar çok kolay ya...Aslında kolay oldukları için biraz sade duruyolar..Ama rahat oluyolar.. Kuaförden çıkmış gibi ilgi çekici ve etkileyici saç modellerini evinizde de yapabilirsiniz. Bukleler, su dalgası, topuz ve daha fazlası… Topuz Çalışırken kullanabileceğiniz en...
  4. Saç Bakım İçin Evde Yapılabilecek Maskeler

Saç Bakım İçin Evde Yapılabilecek Maskeler

Kızlar çok para harcamaya gerek kalmadan evinizdeki mevcut mutfak gıdalarıyla hazırlayacağınız karışımlar, saçınıza bakım ve canlılık getirecek. Şimdi geçelim bu karışımlara :tik: Bal saçtaki nemi alır Balın beslenmedeki yararlarının yanı sıra, saç için de faydalı olduğunu bilmelisiniz. Bal, saçtaki nemi alır ve hapseder. Bir çorba kaşığı balı şampuanınıza ekleyin. Yıkadıktan sonra...
  5. Evde Yapılabilecek Saç Parfümü Tarifi

Evde Yapılabilecek Saç Parfümü Tarifi

doğal saç parfümü, ev yapımı saç parfümü, saç parfümü nasıl yapılır Sevgili melekler, çarpıcı ve güzel saçlarınızın güzel kokmasını da istemez misiniz? Her türlü bakımla canlılık vermeye çalıştığımız, çeşitli renklerle şekilden şekile soktupumuz saçlarımızın güzel kokması için kozmetik ürünleri elbetteki mevcut ama saçlarımız için doğal yollardan saç parfümü yapmaya ne dersiniz? Aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş