gebe
  1. nihal1

nihal1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bal Kabı ve Şeker Kabı Mutfak

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında nihal1 tarafından paylaşıldı.

Bal kabı: balı rahat dağıtmak için bir kaşık içerir. Bal kabı ve kaşık yapışmayı önleyen malzemeden yapılır. Kapak kapatıldığında bir damla gibi görünür. Şeker kabı: kayın ağacından yapılmıştır. Şeker kaşığı kadar kapağı da çok yaratıcı düşünülmüştür. [​IMG]

Bal Kabı ve Şeker Kabı Mutfak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve Kapı Çalmaz!..

Ve Kapı Çalmaz!..

Kapı çalar... Sabahın erken saatlerinde... Açarsınız. Sütçünüzdür gelen. Sütçünün litreliğinden kabınıza dökülen beyazlıkta sabahın güzelliğine kavuşursunuz. Gözünüzde pırıl pırıl bir sabah kahvaltısı canlanır. İçinizden “Bugün kahvaltıyı bahçede yapalım” diye geçirirsiniz... ••• Kapı çalar... Gelen postacıdır. Kucağında büyükçe bir paket. Uzattığı kâğıda bir imza atarsınız. Daha...
  2. Süt ve Bal Kabı

Süt ve Bal Kabı

Rüyada içine süt veya bal konan kabi görmek, alim veya çok zengin bir kimseye isarettir. Eger kap topraktan olur ve içinde süt bulunursa, rizka isarettir. Kap tunç ve bakirdan olursa, noksanlasacak ve zarara ugrayacak mala isarettir. Çünkü tunç ve bakir sütü bozar. Bir kimsenin rüyada sütü toprak çömlek içinde görmesi, hayra; bakir kap içinde görmesi, zarara isarettir.
  3. 'Erdoğan ve kabine istifa etsin'

'Erdoğan ve kabine istifa etsin'

'Erdoğan ve kabine istifa etsin'Zeki Sezer: "Davanın selameti açısından bırakmalılar" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, AK Parti'ye yönelik açılan kapatma davasında iktidarın taraf olduğunu, bu nedenle başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere kabinenin istifa etmesi gerektiğini savundu. DSP Okulu'nda konuşan Sezer, AK Parti'ye yönelik Anayasa Mahkemesi'ne açılan davayı...
  4. Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

hergeçen gün anneme biraz daha benzediğimi fark ediyorum çok etkilendim paylaşmak istedim:laugh: Sabah bulaşık yıkarken ellerimin annemin ellerine ne kadar benzediğini fark ettim... Benzemekten de öte; tıpatıp aynısı olmuşlar... Ergenlik çağlarımda (hakikaten çekilmez bir yeniyetmeydim) annemin ellerine sinir olurdum... Ya da şöyle diyelim: Sinir olduğum bir milyon sekiz yüz kırk altı...
  5. Modern Mutfak Kapı Süsleri

Modern Mutfak Kapı Süsleri

2014 En Yeni Mutfak Kapı Süsleri En Modern Kapı Süsleri Şık Kapı Süsleri 2014 Mutfağınızda kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alan farklı süsler mutfağınızı adeta bir çiçek gibi gösterecek süsler arasında yer almaktadır. Bu sene ev dekorasyonunuzda mutfağınızda birkaç değişikliğe gitmek istiyorsanız ve mutfağınızda vakit geçirmek hobileriniz arasında yer alıyorsa mutfağınız için en...

Sayfayı Paylaş