gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bal kilo aldırır mı ? Balı çok seviyorum da :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Balı çok seviyorum ve çok tüketiyorum. Acaba bu kadar bal yerken bu benim kilo almama sebep olur mu ? Doğal baldan bahsediyorum kızlar kilo aldırır mııı aldır maz mı tşk.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bal kilo aldırırmı ya da bal kilo verdirirmi gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı için BURAYA TIKLAYIN ve merakınızı giderin arkadaşım:)

Bal kilo aldırır mı ? Balı çok seviyorum da :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balta

Balta

Ağaç kesmekte kullanılan keskin balta can yakmaya, geçim işlerinde çetinliğe; Odun baltasıyla yaş ağacı kesmek şerre, belaya duçar olmaya; kış mevsiminde kuru odun kesmek yahut parçalamak mal ve paraya, sıhhat ve afiyete delalet eder. (Toprak baltası iççin Bakınız; Kazma.)Rüyada balta görmek, sıkıntıda olunan konuda yardım geleceğini, hastalık varsa, tekrar sağlığına kavuşacağını belirtir....
  2. Balina

Balina

rüyada yavru balina görmek rüyada yavrusu görmek balinalarda yavru bakımı karaya vurmuş Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük...
  3. Baldır

Baldır

Rüyada baldir görmek, insanin ömür ve geçiminde güvenip inandigi ve dayandigi yerdir. Baldirinin demirden yapilmis oldugunu görmek, ömrünün uzun olacagina; sirçadan yapildigini görmek ecelinin yakin bulunduguna; bir erkek bir ka-dinin baldirini görüp, onu tanimis olsa, çok yakin birisi ile veya ta-nidigi bir kadin ile evlenecegine delalet eder.
  4. Kabak Çekirdeği Kilo Aldırır mı ?

Kabak Çekirdeği Kilo Aldırır mı ?

kabak çekirdeği kabak çekirdeği kilo yapar mı kabak çekirdeği kilo aldırır mı Ufak tefek , atıştırmalık, eğlencelik çerez olduğuna bakıp avuç avuç kabak çekirdeği tüketenlere sesleniyoruz melekler :) Eğer kilo probleminiz varsa dikkatli olun, çünkü kabak çekirdeği kilo yapar. :tik: Kabak çekirdeğinin iç kısmı yüzde 45-50 civarında doymamışlık bakımından zengin (oleik, linoleik asit) koyu...
  5. Üzüntü Kilo Aldırır Mı?

Üzüntü Kilo Aldırır Mı?

üzüntü kilo verdirirmi üzüntüden kilo alınırmı üzüntü kilo yaparmı Bazı kişiler arasın da üzüntü sonucu kilo verilirken bazıların da ise kısa sürede kilo alımında fazlalıklar görülür. Halk arasın da çok yaygın olan üzüntünün kilo aldırdığı yolun da merak ettiğiniz bilgileri uzmanlardan sizler için aktarıyoruz. Üzüntü ve can sıkıntısı bir grup in*sanın iştahını azalttığı onları yemeden...

Sayfayı Paylaş