gebe
  1. özümmm

özümmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında özümmm tarafından paylaşıldı.

bal tarçın çörekotu hamile kalmak için çörek otu bal tarçın çörek otu ile hamile kalanlar kürü çörekotu faydaları Selam..bal,tarçın,çörek otu kürü ve incir kürünün faydasını qören arkadaşlar varmı aranızda ben yeni başladım adetimin 2. qünü,eşimede keçiboynuzu kürüne başlattım,inlh sonuç alabilirim,kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi..?

2. özümmm

özümmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu kürlerin faydasını qören hiç kimse yokmu kızlar.....

3. bal böceğim

bal böceğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    biz kullandık kızlar umutsuzluğa düşmeyin ama ben sonuç alamadım galiba akılda bitiyo

4. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    ben de bu ya başladım daha bitmedi inşallah faydasını görürüz diğer saydıkların neye iyi geliyor bilmiyorum onları denemedim

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende başlayacağım canım ama ablam kullanmıştı bal çörekotunu işe yaradığını söledi hatta bana da tavsiye etti bende başlayacağım o yüzden birde ballı fındık var oda işe yarıyormuş hadi bakalım kızlar hayırlısı olsun :)

6. yarenist

yarenist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar benim bir sorum olacak benim yumurtalarım gelişmiyormuş doktorum bana klomen iacı yazdı 2 ay kullandım sabah 2 akşam2 bir sonuç alamadık yumurtalarım yine büyümedi doktorum bu ay adetimin 3 günü progen 300 mg igne yapacak ben tarçın bal çörek otu karışımı kullanmak istiyorum ikisini bir arada kullansam bir zararı olurmu sizce acil cevap şimdiden cevap için tşkler

7. yarenist

yarenist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

8. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bal ve Tarçın Mucizesi

Bal ve Tarçın Mucizesi

bal tarçın mucizesi tarçınlı su içmek Bal ve tarçın hepimizde mutfağında bulunur..Bu süper ikili yorgunluktan, şişmanlığa bazı kanser türlerinden kolestrole kadar çoğu hastalığa derman... Şimdi size bal ve tarçını hangi hastalığı hangi şekilde kullanmanız gerektiği hakkında bilgiler veriyorum kızlar :tik: Kanada da yayımlanan ünlü Weekly World News dergisinin 17 OCAK 1995 tarihli...
  2. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  3. Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü

Hamile Kalmak ve Yumurta Sayısını Arttırmak İsteyen Melekler İçin İncir Kürü

incir kürü,incir kürüyle hamile kalanlar,incir kürü nasıl yapılır, Gebe kalmak isteyen melekler için özel bir kür İncir kürü pek çok kişi artık bu kürü duymuştur nasıl uygulandığını ve ne işe yaradığını merak edenler içinde güzel bir konu buyrun konumuza bakalım. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak...
  4. çörek otu bal

çörek otu bal

çörek otu bal tarçin kürünü uygulayan varmı arkadaslar
  5. Yumurta sayısını artıran incir kürü nasıl yapılır?

Yumurta sayısını artıran incir kürü nasıl yapılır?

Hamile kalamamanın pek çok nedeni vardır. Kadın da yumurta sayısı yeterli olmayabilir. Erkek de sperm kalitesi düşük olabilir. Enfeksiyon, stres gibi nedenler etken olabilir. Öncelikle doktor tedavisi gereklidir. Hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel destek arayan hanımlar için, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kuru İncir Kürünü öneriyor.Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Hamile Kalmayı...

Sayfayı Paylaş