gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Bal-tarçın maskesiyle güzelleşin

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bal tarçın cilt
    GÜZELLİK İÇİN DOĞADAN YARARLANMAKTA FAYDA VAR HEM YAN ETKİSİZ HEMDE %100 DOĞAL .........İŞTE CİLDİNİZ İÇİN BASİT VE ETKİLİ BİR MASKE

Tarçın ve bal maskesi cildinizi derinlemesine temizlerken, ergenlik dönemi ve strese bağlı olarak çıkan sivilceleri tedavi ediyor.
    Günlük kullanıma uygun bal ve tarçın maskesinin hazırlaması ve uygulaması basit, sonuç ise muhteşem! Mutfağınızda kullandığınız malzemelerden doğal ve etkili bir güzellik maskesi yaratacaksınız.
    Cilt hücreleri geceleri kendini yeniler. Tarçın ve bal maskesini gece uyumadan önce yüzünüze sürüp uyursanız daha etkili olduğunu göreceksiniz. Maskenin etkisiyle cilt hücreleri daha hızlı yenilecek, cildin genç ve sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.
    Bal ve Tarçın Maskesi Tarifi,
    Malzemeler,
    1 yemek kaşığı süzme bal
    1 yemek kaşığı tarçın
    Hazırlanışı ve Uygulaması,
    Malzemeleri cam bir kâse karıştırın.
    Macun haline geldikten sonra sivilce olan bölgeye sürün.
    2 saat bekledikten sonra ılık su ile durulayın.
    Havluyla kurulayın.
    Notlar,
    Bal ve tarçın maskesini her gün uygulayabilirsiniz.
    Uygulamadan sonra cildinizi mutlaka ılık su ile durulayın.
    Siyah noktaların temizliği için de etkili bir maskedir.
    Daha fazla maskeye ihtiyaç duyarsanız bal ve tarçının miktarını aynı oranda yükseltiniz.

KAYNAK:MSNKADIN

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hımm denicem:) teşekkürler canım

3. pelin_m

pelin_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende denicem:) tesekkürler

4. mumisigi

mumisigi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet işe yarama ihtimali yüksek cildi besler teşekkürler

5. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yarıyor yarıyor deniyorum ben süper işe yarıor emin olun deneyin görün

6. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende en kısa zamanda denicem

7. seyfettin günebakan

seyfettin günebakan Forum Okuru

Arkadaşlar Benim cildimde sol yanağımda iki üç tane sivilce çıktı kesinlikle oynamayan neyse kullanmadıgım ilaç sabun krem vs kalmadı en sonunda bi tane yaşlı amca bana dedi ki bal ile tarçını karıştır macun haline geldiğinde sivilce olan yere sür ve 20 dk bekle gerçekten 20 dk sonunda faydasını gördüm her gün tekrarlıyıcam sizede önerm krem sabun ilaç boşşş bal ve tarçınla çoşş :)

8. nazliss

nazliss Forum Okuru

Evetttttttttttt bu bal ve tarcin maskesi super birsey herkes denesin tafsiye ederim benim hamilelikten kalan izlerim vardi ve bunu ilk gun kullandigimda izlerin rengi hafifledi ilk gunu nasil muhtesem birsey oldugunu gordum

9. tuğçe altıparmak

tuğçe altıparmak Forum Okuru

Benim stres nedeniyle asiri derecede sivilce sorunum var denemedgm yol kalmadi 4gündür bu yöntemi uyguluyorum ama fayda etmedi başka bir önerisi olan war mi?

Bal-tarçın maskesiyle güzelleşin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bal Ve Tarçin

Bal Ve Tarçin

Bal Ve Tarçinla Gelen şifa Bal ve Tarçın karışımı birçok hastalığa iyi gelmektedir. Eski Yunan tıbbında olduğu kadar Ayurvedik tıpta da Bal, asırlarca hayati ilaç olarak kullanılmıştır. Bugünün bilim adamları birçok hastalıkların tedavisinde Balı çok etkili bir ilaç olarak kabul etmişlerdir. Bal her türlü hastalıkta herhangi bir yan etkiye sebep olmaksızın kullanılabilmektedir. Bugünün tıp...
  2. Bal ile güzelleşin

Bal ile güzelleşin

bal resmi Sevgili melekler bal, vücudumuza içerden yarar sağladığı kadar, cildimiz için de son derece faydalıdır. Cildi yumuşatır ve parlaklık verir.Bal ile güzelleşemeye bal gibi olmaya hazırmısınız?Buyrun o zaman:) Yumuşak ve kadifemsi bir cilt için, göz çevresi hariç boyun ve yüze bal sürüp 10 dakika kadar bekleyin. Ilık suyla durulayıp, havlu ile kurulayın. Cildi canlandırmak için: 1...
  3. Bal ve Tarçınla Güzelleşin

Bal ve Tarçınla Güzelleşin

Ben deneyecem valla umarım işe yarar :ang: Tarçın ve bal maskesi cildinizi derinlemesine temizlerken, ergenlik dönemi ve strese bağlı olarak çıkan sivilceleri tedavi ediyor. Günlük kullanıma uygun bal ve tarçın maskesinin hazırlaması ve uygulaması basit, sonuç ise muhteşem! Mutfağınızda kullandığınız malzemelerden doğal ve etkili bir güzellik maskesi yaratacaksınız. Cilt hücreleri geceleri...
  4. Bal ve Tarçın Mucizesi

Bal ve Tarçın Mucizesi

bal tarçın mucizesi tarçınlı su içmek Bal ve tarçın hepimizde mutfağında bulunur..Bu süper ikili yorgunluktan, şişmanlığa bazı kanser türlerinden kolestrole kadar çoğu hastalığa derman... Şimdi size bal ve tarçını hangi hastalığı hangi şekilde kullanmanız gerektiği hakkında bilgiler veriyorum kızlar :tik: Kanada da yayımlanan ünlü Weekly World News dergisinin 17 OCAK 1995 tarihli...
  5. Bal+çörekotu+tarçın

Bal+çörekotu+tarçın

Melekler ben bu karışımı cok yerde okudum ve 2 ay once denedim ama adetim düzensiz olduğu icin bu ay tekrar deniyorum adetimin ikinci günü başladım gerçekten işe yararmbilmiyorum ama umut dünyası iste nerdeyse bi kilo bala 200gr tarcin 200 gr da çörekotu kattım kendim öğüttum çörekotunu toz halinde bulamadım eger siz oyle bulursanız daha iyi diyorlar ve benim merakettigim pco su olup veya...

Sayfayı Paylaş