gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bala Haritası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim için Bala Haritası hakkında bilgi ya da foto lazım bu konuda bana yardımcı olursanız şimdiden tşk ederim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bala Haritası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balinaymışım

balinaymışım

yaa bu bölüm iyi oldu sağol m.c. dünden berii sinir olduğum bir gerçek var evet haklı olabilerler :noidea:ama ne yapayımm killoluyum sağolsun arkadaşım beni balinaya benzettı dünden beri bu söz beiii çıldırttı :scared:
  2. Balina

Balina

rüyada yavru balina görmek rüyada yavrusu görmek balinalarda yavru bakımı karaya vurmuş Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük...
  3. Baldır

Baldır

Rüyada baldir görmek, insanin ömür ve geçiminde güvenip inandigi ve dayandigi yerdir. Baldirinin demirden yapilmis oldugunu görmek, ömrünün uzun olacagina; sirçadan yapildigini görmek ecelinin yakin bulunduguna; bir erkek bir ka-dinin baldirini görüp, onu tanimis olsa, çok yakin birisi ile veya ta-nidigi bir kadin ile evlenecegine delalet eder.
  4. Bal

Bal

Dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya, salih amele, Dünya ehli için zahmetsiz kazanca ve külfetsiz ganimete, Bal, insanın eşiyle arasındaki muhabbete, İnsanlar tarafından kıskanılmaya, onlardan gelecek sıkıntıya, Süzülmüş ya da ateşte eritilmiiş bal itimat edilir bilgiye, insanı ilahi rızaya kavuşturacak hidayete, doğumu yaklaşan çocuğa, şiddetten sonra feraha, zekatı verilerek...
  5. Bala Haritası görüntüleri

Bala Haritası görüntüleri

bala haritası ankara bala haritası hakkında bilgiler görüntüler burada arkadaşlar. Ankara Bala haritası görünütleri için sizlere aşağıda Bala Haritası sunuyoruz Melek'ler. Fazla merak cildi bozarmış derledide inanmazdım. Haribiden de meraklanınca cilt sivilceleri kaçınılmaz oluyormuş:) O zaman merakı giderip, cilt bakımı yapalım diyor ve sizleri aşağıya doğru alıyorum Melek'ler.

Sayfayı Paylaş