gebe
  1. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

balayı:)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zinumem tarafından paylaşıldı.

balayı mekanları türkiye ekimde balayı ekim 24 de düğünüm var balayı için yardımınızı istiyorummmm antalyada olduğum için seçmekte zorluk çekiyorum

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle aramıza hoşgeldinn...ve seni tebrikk ederimm..bu konuda sana yardımcı olamayacagım ama eminim sana benden daha yardımcı olacak arkadaşlarımız vardır..umarım herşeyy istediğin gibi giderr..allah bekarların başına da nasip etsinn...herşey seninle olsunn...:ehi:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence balayını hic gitmediğin biyerde geçirmelisin fethiye olabilir bodrum olabilir izmir,şarköy,balıkesir,

4. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gamselim hşb temennilerin için çok tşk ederim

5. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilkimsu benimde fikrim düşüncem o aslında ama seçenek çok ve baya bi zorluk seçiyorum bigün a tamam buldum burası olsun buraya gidelim diyorum ertesi gün farklı başka biyer bulup fikrimi değiştiriyorum ne zormuş ya:(

6. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    zaten akdenizdesin saçimin ege kıyılaırndan olsun..bodrum balayı için güzel olabilir....

7. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam cnm bende antalyada yasıyorm kıbrısı sana tavsıye ederım balayımı orda yapmıstım

8. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç düşünmedim kıbrısı ya ben düğün sonrası hemen çıkmak istiyorum yola ertesi güne kalsın istemiyorum o yüzden gelinliklede uzun yol yapamayız off bilmiyorum vazgeçicem :(ama geçirmiyolar

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bence bodrum :D bu arada mutluluklar dilerim tatlım...

10. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım saol:)

balayı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaLayı

BaLayı

Alacağınız en keyifli kararlardan birisi de balayı olsa gerek...Ne de olsa karı-koca olarak çıkacağınız ilk tatilinizi planlıyorsunuz artık! Eşinizin balayı beklentileri ile sizinkilerin bir noktada buluşmasını sağlamak balayı programınızı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Karşılıklı konuşarak karar vermeniz gereken bazı sorular şunlardır; Balayımızı yakın bir yerde mi, yoksa dünyanın öbür...
  2. Balayı etkisi

Balayı etkisi

Balayı etkisi adı verilen mutluluk sadece 1 yıl sürüyor... Evliliğin ilk döneminde hissedilen aşırı mutluluk ve heyecanın sadece bir yıl sürdüğü belirlendi. 15 bin çiftin katıldığı bir araştırmaya göre evliliğin birinci yılının ardından ilk dönemdeki heyecan kaybediliyor ve evlilik çiftlere “sıradan” gelmeye başlıyor. Evliliğin ilk döneminde hissedilen ve “balayı etkisi” adı verilen...
  3. balayı adeti

balayı adeti

Balayı denilince evliliğin bal gibi tatlı geçen ilk ayı veya evlenir evlenmez çıkılan seyahat anlaşılır. Aslında İngilizce'deki 'honeymoon' kelimesinin 'balayı' olarak tercümesi doğrudur ama buradaki 'moon' süre olarak 'bir ay' değil gökyüzündeki 'Ay' anlamındadır. Balayının geçmişi ile ilgili farklı hikayeler vardır. Birinci hikayeye göre balayının kökeni Babilliler ile o zamanki Avrupa...
  4. Balayı Villaları

Balayı Villaları

havuzu görünmeyen villa Özellikle son yıllarda yeni evlenen çiftler balaylarını kalabalık tatil köylerindense, özel havuzlu villalarda geçirmeyi tercih etmektedirler. Balayı çiftleri için muhteşem villalar mevcuttur. Bu tarz villalar genellikle özel havuzu dışarıdan gözükmeyen villalardır ve balayı çiftlerinin rahatça tatillerini yapmalarına olanak sağlar. Villa tatili özgür tatil...
  5. balayı başlasın

balayı başlasın

selamm geçenlerde nişanlımla nikahımızı kıydırdık ama düğünümüz henüz olmadı tarih olarak okulların yarıyıl tatilini bekliyoruz malum akrabalar falan var uzakta onların gelebilmesi için okullarında tatil olması gerekiyor neyse sizden bir isteğim olacak bana balayı otelleri tavsiyesi olan varmı kış oteli olursa daha iyi olur sonuçta kışın evleniyoruz ve balayımızın çok güzel geçmesini...

Sayfayı Paylaş