gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Baldızından olan kızını taciz etti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

baldız nasıl ayarlanır taciz etme videoları
    Ya ama yuhh diyorum bey amca sen iyimisin akli dengen yerindemi alalala olaya bak ya baldızından çocuk yapmış , etmiş herneyse nasıl yaptıysalar inanamıyorum derken aaa jeton düştü birde kızı olmuş oda yetmemiş kızını bile taciz ediyor insan değil bunlar insan o-l-a-m-a-z... BALDIZINDAN OLAN KIZINI TACİZ ETTİ
    Ya birde yüzünü gözünü kapatıyorlar bırak ya acık kalsında cümle alem tanısın rezil herif!
    MUĞLA’nın Dalaman İlçesi’nde baldızından olan 17 yaşındaki kızına tacizde bulunan baba 50 yaşındaki O.Ş., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Dalaman’da yaşayan O.Ş., 1992 yılında G.Y. ile evlendi. O.Ş. evliyken baldızı B.Y. ile birlikte olmaya başladı. B.Y.’nin hamile kalması üzerine hapse girmemek için eşinden boşanan O.Ş., baldızı ile evlendi. İkinci evliliği 4 ay süren O.Ş. baldızından boşanarak tekrar eski eşiyle evlendi.
    Baldız B.Y.’nın 1994 yılında dünyaya getirdiği K.Ş., Dalaman’ın Taşbaşı Köyü’nde yaşayan anneannesi F.Y.’nin yanında büyüdü. 17 yaşına gelen K.Ş.’nin karnının büyümesinden şüphelenen anneannesi torununu Göcek’te doktora götürdü ve K.Ş.’nin hamile olduğu ortaya çıktı.
    Anneannesinin sıkıştırması üzerine 2 yıldan beri R.Y. birlikte olduğunu itiraf eden K.Ş, babasının da kendisine ormanlık alanda cinsel tacizde bulunduğunu ve tecavüz etmeye kalktığını anlattı.
    Bunun üzerine anneanne F.Y., jandarmaya giderek damadından şikayetçi oldu. Bu arada K.Ş. ile R.Y. evlendi. Yapılan soruşturma ve alınan ifadelerden sonra mahkemeye çıkartılan O.Ş. ’birinci derecede akrabaya yapılan cinsel saldırı’ suçundan tutuklanarak Köyceğiz Cezaevi’ne gönderildi.
    PTT Fethiye Şubesi’nden emekli olan O.Ş.’nin halen evli olduğu G.Y.’den de üç kızı buluyor.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tövbe tövbe yaaa hadım ediceksin böyle kendini bilmezleri... baldızından olan öz çocuğu ... yuhh yaaa yüksek müsadenizle çüşşş hatta

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    asıcaksın böylelerini ki bidaha kimsye zarar veremesinler pislikk heriff tükürmeğe bile layık olmayan sapık

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım sen bu insanlara akıl fikir ver ya ne kadar alçalmış bizim insanlarımız :S

Baldızından olan kızını taciz etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baldız

Baldız

Ev içinde huzursuzluk çıkacak, aile arasında yaşayacağınız sorunlar canınızın sıkılmasına neden olacak demektir. Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak. Rüyasinda baldizini gören, asilsiz ve maksatli bir dedikoduya muhatap olur. Bu yüzden esiyle arasi bozulur. Bir baska rivayete görede: Rüyada baldiz görmek aile içinde lüzumsuz dedikodu neticesi huzursuzluk...
  2. 13 yaşındaki kızı 3 senedir taciz ediyormuş

13 yaşındaki kızı 3 senedir taciz ediyormuş

Olayla ilgili kanıtlara ulaşıldığı belirtildi. 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızı, 3 yıldır aralıklarla taciz ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Muğla'nın Milas ilçesinde, 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi kızı, 3 yıldır aralıklarla taciz ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Milas Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilköğretim 5. sınıf öğrencisi F.P'yi...
  3. Kız yurdunda taciz iddiası

Kız yurdunda taciz iddiası

Kız yurdunda yılbaşı gecesi parti var! Bir öğretmen gece yarısı kızlarla birlikte yeni yılı kutlarken, bir skandala da imza attı! Sinop'taki Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yardımcısı, 52 yaşındaki U.K.'nın geçen yılbaşı gecesi bir kız öğrenciyi yanağından öperken cep telefonu ile fotoğrafının çekildiği iddiası üzerine Valilik soruşturma başlattı. Sinop'ta adını açıklamayan bir kişi...
  4. Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

vahşi cazibe deki simgenin kıyafetleri yahşi cazibe simge kimdir yahşi cazibe, hande katipoğlu, simge, hakkında, sezon finali, tacize uğrayan kim, bilgiler burada hanımlar Melişlerim bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Keşke tüm tacizler böyle olabilse.. Çok tatlı kız ama değil mi ya.. ‘Yahşi Cazibe’deki 'Simge' rolüyle yıldızı parlayan Hande Katipoğlu'yla ekranın ötesinde bir...
  5. Tarkan Taciz Etmiş!!

Tarkan Taciz Etmiş!!

tarkan haberleri tarkan haberleri 2013 Sevgili melekler ,ben haberi okuduğumda gözlerime inanamadım. Hele resmi görünce dilim tutuldu diyebilirim, eminin siz de öyle olacak ve haberin sonunda bir kahkaha salıvereceksiniz :D:D Haber şöyle; ABD'nin Louisiana eyaletinde yaşayan Miranda Miley, Tarkan'ın internetten bulduğu resmini polislere vererek pop starın kendisini taciz ettiğini bildirdi. 36...

Sayfayı Paylaş