Balgam yutmak zararlımı | Melekler Mekanı FORUM - 24 Eylül 2016

Balgam yutmak zararlımı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

balgam yutmanın zararları balgamı yutmak zararlımıdır balgam yutmak zararlımı balgamın zararları
    balgam, balgam çıkarma, balgam yutma, balgam yutmanın zararları, balgam yutmak,

Merhaba Melek'ler...
    Az önce aklıma bişey takıldı ve netten kesin bir cevap bulamadım, sizlere sorayım, belki sizler bu konuda bir cevaba sahipsinizdir diye...

Hani olur ya bazen uygunsuz zmanalarda öksürür ve balgam çıkarırız, yanımızda peçete, mendil olmadığı zaman, yutarız.
    "Aaa yok ben hiç yapmam" demeyin, hepimiz mutlaka bu zor anda kalmış ve yapmışızdır :D:D

Şimdi diyeceksiniz ki "bu *****'da ne iğrenç bir meraka girmiş" diye ama merak işte ne yapim :D:D

Evet günün sorusu Melek'ler; balgam yutmak zararlı mı?

Benim nacizane fikrimce, zararlı değildir ama o çıkan balgamı mutlaka atmak gerekir, yutulduğu anda boğazı tıkayabilir. :)

Peki ya sizce Melek'ler?

Cevapları bekliyorum :)

2. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ***** ben hiç çıkaramam balgam mı?çıkardığım an öğürmek geliyor :) ona bakamıyorum çıkaramıyorum iyiki bu konuyu açmışın bende öğrenirim zararlıysa zorlada olsa çıkarırım artık :(

Balgam yutmak zararlımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yutmak

Yutulan şeye göre yorumlanır.
  2. Balgam

Artma ve eksilmesi olmayan maldır. Balgam türüken hasta iyileşir, sağlıklı kimse sevinir. Öksürdüğünü fakat balgam gelmediğini görmek, istemeyerek para sarfetmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tükürmek.Rüyada balgam görmek hastalığa işarettir.Rüyada balgam çikardigini görmek, mala, burnundan çikan balgami görmek, hastaliga tutulacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada balgam,...
  3. Balgam Yutmak Orucu Bozar mı biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini konuda bilgisi olan var ise Balgam Yutmak Orucu Bozar mı bana bilgi verirse sevinirim.
  4. Balgam Yutmak Zararlımıdır ben hep yutuyorum

Balgam yutmak hoş değil ama bazen öyle durumlar oluyor ki peçete mendil bulamayınca balgamı dışarı tükürmek yerine ne yalan söyliyim yutuyorum acaba Balgam Yutmak Zararlım mı?
  5. Balgam yutmak orucu bozarmı ?

Ramazan ayının gelmesi ile oruç ile ilgili bir çok merak edilen konularda gündemdeki yerini alıyor.Özellikle orucu bozan haller ile ilgili sorular akılları kurcalıyor.Bu sorulardan biride oruçlu iken balgam yutmanın orucu bozup bozmayacağı .Bizde bu konuyu araştırdık ve balgam yutmanın orucu bozup bozmayacağı hakkındaki tüm detayları hocalarımızdan derleyerek sizlerle paylaşmayı uygun...

Sayfayı Paylaş