gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balgam Yutmak Zararlımıdır ben hep yutuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Balgam yutmak hoş değil ama bazen öyle durumlar oluyor ki peçete mendil bulamayınca balgamı dışarı tükürmek yerine ne yalan söyliyim yutuyorum acaba Balgam Yutmak Zararlım mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Balgam Yutmanın Zararları

Balgam Yutmanın Zararı Var Mıdır

Bazen kapalı mekanlarda yada mecbur kaldığımızda balgam yutmak zorunda kalırız. Mecburen yutmak zorunda kaldığımız balgamın hiç bir zararı yoktur.Yuttuğumuz balgam daha sonra akciğerlerin kendini temizleme gereksinimi duyması sebebiyle tekrar bir zaman sonra boğazımızda birikmeye devam eder.

Balgam Yutmak Zararlımıdır ben hep yutuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yutmak

Yutmak

Yutulan şeye göre yorumlanır.
  2. Hep benimle

Hep benimle

Her şeyden önce sana, kalbimin en dip köşelerinde kalan, sevgi parçacıklarını çıkarmama ve onları birleştirmeme yardım ettiğin için... Ve büyüdükçe büyüyen bu sevgimi nereye sığdıracağımı bilemezken bana kollarını açtığın için... Ellerimden tutup beni ayağa kaldırdığın ve sarıp koruduğun için... Bana cesareti öğrettiğin için... Sabahları güleryüzle uyanmamı sağladığın için... Günaydının...
  3. Balgam yutmak zararlımı

Balgam yutmak zararlımı

balgam yutmanın zararları balgamı yutmak zararlımıdır balgam yutmak zararlımı balgamın zararları balgam, balgam çıkarma, balgam yutma, balgam yutmanın zararları, balgam yutmak, Merhaba Melek'ler... Az önce aklıma bişey takıldı ve netten kesin bir cevap bulamadım, sizlere sorayım, belki sizler bu konuda bir cevaba sahipsinizdir diye... Hani olur ya bazen uygunsuz zmanalarda öksürür...
  4. Balgam Yutmak Orucu Bozar mı biliyor musunuz

Balgam Yutmak Orucu Bozar mı biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini konuda bilgisi olan var ise Balgam Yutmak Orucu Bozar mı bana bilgi verirse sevinirim.
  5. Balgam yutmak orucu bozarmı ?

Balgam yutmak orucu bozarmı ?

Ramazan ayının gelmesi ile oruç ile ilgili bir çok merak edilen konularda gündemdeki yerini alıyor.Özellikle orucu bozan haller ile ilgili sorular akılları kurcalıyor.Bu sorulardan biride oruçlu iken balgam yutmanın orucu bozup bozmayacağı .Bizde bu konuyu araştırdık ve balgam yutmanın orucu bozup bozmayacağı hakkındaki tüm detayları hocalarımızdan derleyerek sizlerle paylaşmayı uygun...

Sayfayı Paylaş