gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Bali Bey" Dönerci Oluyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burak özçivit burak özçivit haberleri

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Bali Bey karakteriyle gönüllerde taht kuran yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yeni sezonda Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandıracak. Özçivit yeni projesi ile ilgilenirken aynı zamanda da açacağı dönerci dükkanıyla ilgili araştırmalar yapıyor.

Özçivit, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Ceylan Çapa’nın amcası İzzet Çapa’nın önümüzdeki aylarda Trump Towers’ta açacağı ‘Trump Cadde’ adlı mekânda dönerci dükkanı açacak. Oyuncunun, hazırlıkları devam eden konsept mekânda açacağı dönerci dükkânına ‘Bali Bey’ ismini koyacağı öğrenildi. Dükkân için ekip kurmaya çalışan ve iç dekorasyonu için araştırmalar yapan Özçivit’in, detaylarla birebir yakından ilgilendiği mekânı, kısa sürede aranan markalar arasına getirmek için yoğun bir şekilde çalıştığı söylendi.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Allah bilir kaçtane vardir bu Bali Bey dönerciden hahaha

"Bali Bey" Dönerci Oluyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözyaşı OLuyorsun.!!

Gözyaşı OLuyorsun.!!

Yazamıyorum artık..Ruhuna tekrar dokundum dokunalı yazamıyorum... Hergün tekrarladıgım ismini gördüm göreli, kelimelerim havalandı.Ellerinden tutup kelimelerimin biraraya getiremez oldum. Ya o gün...Tekrar dudaklarımda mühürlediğim isminle karşılaştıgım gün.Anlatabilirmiyim sanıyorsun,bogazımda düğümlenen ,gözlerimde dolular yaratan o duyguyu.Konuşamadım, kendi kendime bile...Sag yanımda...
  2. Sinir oluyorum.

Sinir oluyorum.

* Şu Mavi Jeans'in ''Burası İstanbul'' reklamına sinir oluyorum. Hele o boyfriend jeans giyen kızın ''Hee hee burası İstanbul'' deyişi daha çok sinirimi bozuyor. O ''Boyfırend ciins'' deyince tokat manyağı yapasım geliyor. Yalan söyleyemiycem hiç. * Zaten Türkiye de sadece İstanbul'dan ibaret. * İstanbul da sadece Taksim'den falan ibaret, evet kesinlikle. * Reklam yurtdışı için hazırlanmış...
  3. Malkoçoğlu Bali Bey'&in resimleri ni nereden bulabilirim

Malkoçoğlu Bali Bey'&in resimleri ni nereden bulabilirim

Kızlar malkoçoğlu bali beyin resimleri lazım hani bu burak özçivit muhteşem yüzyıl dizisinde bu karakteri canlandırıyor ya işte bana onun resimleri lazım yardım edin hastayım burak özçivite :)
  4. malkoçoğlu bali bey nasıl ve ne zaman öldü?

malkoçoğlu bali bey nasıl ve ne zaman öldü?

Muhteşem Yüzyıla Malkoçoğlu geri döndü biliyorsunuz.Acaba kendisi ne zaman ve nasıl öldü bilgi varmı ?

Sayfayı Paylaş