gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG]

Balık Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Hayatınızın, kişiliğinizin enerji, heves ve yaşam zevki ile dolacağı, yaratıcılığınızın çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda yeni girişimlere, hayatınıza enerji katacak başlangıçlara gebe, inançlarınızın doğruluğunu test edebileceğiniz yeni bir dönemin arifesindesiniz. Kendi ruhsal ve yaratıcı gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Yeteneklerinizin, bireysel yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz

Asaların Kraliçesi Kartı Yaşadığı toplum içinde çok sevilen, sayılan ve popüler bir insandır. Klasik doğasıyla uyum içinde olmak kaydıyla, her zaman çekici ve hoş bir görünüme sahiptir. İyimser yapısı, gülen yüzü, anlaşması kolay bir insan oluşu, başkaları tarafından sevilmesinde ve kolayca kabul edilebilmesinde önemli rol oynar. Kolay kolay yılmayan ve vazgeçmeyen doğasıyla, bir Amazon kadar mücadelecidir.

Burcun kadını gibi genellikle neşeli ve iyimser bir bakış açısına sahiptir, etrafındaki insanları da bu yönde etkilemek için elinden geleni yapar. Yaşamı dolu dolu geçirmek, duyguları alabildiğine yaşamak bu kadının önemli karakteristikleri arasındadır. Hareket halinde olmak, sağlıklı ve düzgün bir bedene sahip olmak da Asaların Kraliçesi için oldukça önemlidir.

Asaların Dokuzlusu, zorlayıcı ve acı veren bir mücadeleden çıktığınızı anlatır. Geçmişte yaşananlar, bir şekilde yaralanmanıza ve canınızın yanmasına neden olmuştur. Geçmiş deneyimlerin yarattığı korku, direkt olarak savunmaya geçmenize ve hareket alanınızı daraltmanıza neden olmaktadır. Yaşamdan “en kötü”yü beklemeniz, kendinizi ve yakın çevrenizi sürekli gözetim altında tutmanıza neden olmaktadır.

Bu ayki size sözüm:
    Gerçekler öğrenilince, zannetmeler biter.

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel anlatmışsın. teşekkürler.

3. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler handanca.çok güzel yorumlamışsınız

Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Koç Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

ekim ayının özellikleri 2010 ekim ayı koç burcu koç burcu 2010 Koç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Tılsım İkilisi kartı yaşamınızda özellikle maddi konuları ilgilendiren alanda, bir tereddütünüzün olduğuna ve seçim yapmak...
  2. Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ekim ayı yengeç burcu 2010 ekim ayı yengeç burcu 2010 yengec Yengeç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Azize Kartımız, Bu bize Yaşamınızın kutuplaşmalardan ve dalgalanmalardan ibaret olduğunu anlayacağınızı gösterir....
  3. Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi Aslan Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği...
  4. Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

başak burcu ekim ayı başak burcu ekim 2010 2010 Başak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Asaların Yedilisi hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların yaşandığına işaret eder. Bu anlaşmazlık ve uyumsuzluklar, hayatınıza...
  5. Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim Oğlak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde...

Sayfayı Paylaş