gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

balık tarot mayıs 2010 balık burcu burcu mayıs 2010 [​IMG]
    Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Balık meleklerimiz yine çok heyecanlı.. Ani kararlardan kaçınmalıyız sevgili melekler. Sonra oturup düşünmektense en baştan düşünüp kararlarınızı ona göre alın.

Bazı sözleşmelerin yada verilen vaatlerin bozulması olabilir. Dikkatli olmalısınız. İyi bir fırsatı kaçıracağınız –kaçırdığınız görülüyor.
    Geleceğinize güvenle bakın. Güzel atılımlarınız yüzünüzü güldürecek. İyimser yönünüz güzel başarılara imza atacaktır.
    Uzun vadeli işler için girişimde bile bulunmanız mümkündür. Dikkatiniz yine bu noktada olsun.

Bu arada ilişkiler anlamında da balık meleklerini endişeli gördüm. Kararlı olun. Sürekli kendinizi acaba yanlış mı diye sorgulamaktan vazgeçin. Kendinize güvenin.

Duygularınızı hiçbir yerde gizlemeyin.
    Bir konuda ise seçim yapmada zorlandığınızı hissettim. Konu hangi alanda olursa olsun cevabınızın evet olacağını düşünüyorum..
    Umarım iyi kararlar alırsınız.

meleklermekani.com
    Tarot Danışmanı
    handanca

Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı

balık burcu tarot balık burcu 2010 evlilik 2010 tarot acılımı temmuz temmuz Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Balık Burcu Meleği sizin adınızı “Duygusal ve Mutlu Melek” taktım. 2010 kutlamaların yılı olacak diyebilirim. Yeni evlilikler, yeni bebekler, yeni işler bu alanlarda baya bir hareketlilik yaşamanız mümkündür. Yakınınızda olan bir erkekte ise her açıdan bir korku görülüyor. O’...
  2. Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

mayıs 2010 aslan burcu aslan burcu mayıs 2010 Aslan Mayıs 2010 Tarot Açılımı Mutlu olsan bile bir yanın eksik gibi. Gözün görmüyor bazen hiçbir şeyi. Keyifsiz ve isteksiz durumun bazı başarılarını geciktirmektedir. Senin için belki monoton belki de sakin bir dönem geçiyor. Sürekli kendini ölçmekten biçmekten tahlil etmekten vazgeç. Bazı şeyleri olması gerektiği için yaşıyorsun.. Bunu...
  3. Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

yay burcu mayıs 2010 Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Desteğe ihtiyacınız var. Bunu size verecek olan kişide çok yakınınızda. Çok düşünüyorsunuz, Ölçüp biçiyorsunuz.. Hayal kurmayı bırakında ayağa kalkın sevgili yay melekleri.. Sorunlardan kaçarak kurtulmanız zor, Gerekli iletişimi olumlu yönde sağlayın. Bu arada mahkemeden yada resmi bir kurumdan gelecek aleyhte bir yazıda sizi...
  4. Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

oğlak burcu mayıs 2010 oğlak mayıs 2010 Oğlak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Oğlak meleklerimiz etrafındakilerden etkileniyorlar. Hayatınıza kendiniz yön vermeye çalışın. Duygusal yönden de bencil olduğunuzu hatırlatmalıyım. Bazı konularda güç kaybediyorsunuz. Acil toparlanmalısınız. Özellikle parasal konularda harcamalarda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Çok güzel...
  5. Balık Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Balık Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

balık burcu ağustos balık burcu ağustos 2010 2010 Balık Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Sağlık sağlık diyorum hemen. Dikkatli olmalısınız. Tedavi sürecine girebilirsiniz. Gereken talimatlara uyarsanız sorun halledilme yoluna gider. Değişimlere hemen ayak uyduramıyorsunuz. Kendinizi de zorlayın demiyorum ama anlamaya çalışın. Yanlış bilgi aldığınız duyumlar var. Araştırmadan karar...

Sayfayı Paylaş