gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG]

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende

Deve Kartı: Ekonomik yönde şuan belki iyi değilsin. Ama sana güzel öneriler gelecek. Bunları değerlendirip refaha çıkman mümkündür. Güzel fırsatlar senin yüzünü güldürecek.

Yelkenli Kartı: Güzel yollar açılacak önüne. Öyleki bu yollar seni güzel şeylere ulaştıracak. Hedeflerinde mutluluk söz konusu. Kendini şanslı hisset.

Yakut (ateşin yakutu): Büyük ve güçlü aşkı temsil eder. Şuan mevcut değilse emin ol yakınında. Birbirinizi bulup çok güzel günler yaşamanız muhtemeldir.

2. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğinize sağlık teşşekürler handaca:)

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Tagral (Yakutun Hükümdarı) : Karşındaki erkek pohpohlanmayı seven biri. Ona hoşlanacağı şeyleri yap. Yapki beğenisini kazan. Çoşkulu sabırsız biri o. Bu kişi...
  2. Boğa  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir. Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor...
  3. Terazi  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Urmia (Yakutun Sultanı) : Bu dönem çok güzel bir dönem olacak sana. Gücünü göstereceksin. Birlikte olduğun biri varsa oluşan olumsuzluklar moralini...
  4. Akrep  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Gamhat (Elmasın Beyi): (ters açıldı) Aşk için yaptığın tercihe dikkat et. Seni üzebilir. Kendine çok güveniyor. İhtirasları var. Ve bu durum sana zarar...
  5. Yay  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Yay Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Yay Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbette ki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Rüzgar Kartı (ters açıldı) : Bir karşılaşma yaşayacaksın. Çok ani olacak bu. Ev değişikliği iş değişikliği düşünüyorsan acele etme. Kötü sonuçlar seni...

Sayfayı Paylaş