gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?

Konu, 'Balık Burcu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

balık burcu testi hangi burç olduğunu öğren yükselenini öğren balık burcunun yükseleni hangi burçtur burcunun özelliklerini öğrenme Balık burcuna mensup melekler, siz burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz? Tipik bir Balık mısınız yoksa yükseleniniz sizi farklı şekilde mi etkiliyor?

2. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?
    Ben Balık burcuyum. Ama tipik balık burcu özelliği taşımadığımı fark etmem bir arkadaşım sayesinde olmuştu. Yükselenime baktığımız zaman yükselenimin Boğa burcu olduğunu, bu nedenle bu burçtan daha çok etkilendiğimi anlatmıştı ben de öğrenmiştim :D:D

Balık burcunun sezgilerinin güçlü olması özelliğini taşıyorum kesinlikle, bazen mantıkla değil sezgilerimle hareket ediyorum çünkü. Duygusallık da var hani, inkar edemeyeceğim şekilde hem de. Evcimenim, eve çok bağlıyım, huzur isteyen bir karakterim var. Huzur biraz kaçtığı zaman "aman neyse" diyemiyorum. Herşeyi de ayrıntılarıyla düşünen bir insanım.

Şimdilik bu kadar :D:D

3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Doğum gününü ve doğum saatini yazarsan belki yükselen burcun nedeniyle biraz kurtarırız seni Raila. Bakayım yükselen burcun neymiş. Burada yazmak istemezsen özel mesaj at bakayım.

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

15 dakikanın bile farkı var. Tam olarak saatini öğrenmeye çalışırsan iyi olur Raila. Bir de gün derken Çarşamba değil de rakamsal doğumgününü sordum. Ayın kaçı olarak yani. Ancak bilgiler tam olursa tespit edebilirim.

5. gs_angel

gs_angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsini taşıyorum desem yanlış olur. Çünkü bir kaç özelliğinden gerçekten yakından uzaktan hiç bir alakam yok

Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık Burcu Karakteristik Özellikler

Balık Burcu Karakteristik Özellikler

karakteristik özellikler balık burcu karakteristik özellikleri balık burcu fiziksel özellikleri burcunun kişisel burcunun Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band'ı yakalamış olan Cepheus'tur. Balık burcu, aşk ve güzellik tanrıçası, köpüklerden doğan Afrodit...
  2. Balık Burcu Temel Özellikler

Balık Burcu Temel Özellikler

TEMEL ÖZELLİKLER Yönetici Yıldızınız: Neptün (Hayalleri temsil eder) Grubunuz: Su, negatif Burcunuzun cinsiyeti: Dişi Üstün yeteneğiniz: Başkalarına karşı ilgi, şefkat Özelliğiniz: Canlılık Emeliniz: Huzur Amacınız: Servete ve mutluluğa ulaşmak Anahtar Sözcüğünüz: Hayalcilik Yenmeniz gereken huyunuz: Kendi değerinizi küçümsemek Uğurlu gününüz: Persembe Uğurlu sayılarınız: 7, 11, 73, 354, 7299...
  3. Balık Burcu İnsanının Özellikleri

Balık Burcu İnsanının Özellikleri

Anahtar kelime: Hayal kurmak Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım. İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek. Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel, sınırsız, sonsuz, birleşen,...
  4. Balık Burcu ve Özellikleri

Balık Burcu ve Özellikleri

balık burcu yıldıznamesi Anahtar kelime: Hayal kurmak Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım. İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek. Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel,...
  5. Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ?

Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ?

BURCUNUZUN HANGİ ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORSUNUZ BUYRUN BAKIN MELEKLERİM :tilili: http://astroloji.tr.msn.com/burc-testleri.aspx

Sayfayı Paylaş