Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?
balık burcu testi hangi burç olduğunu öğren yükselenini öğren balık burcunun yükseleni hangi burçtur burcunun özelliklerini öğrenme
Balık burcuna mensup melekler, siz burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz? Tipik bir Balık mısınız yoksa yükseleniniz sizi farklı şekilde mi etkiliyor?

Ce: Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?

Ben Balık burcuyum. Ama tipik balık burcu özelliği taşımadığımı fark etmem bir arkadaşım sayesinde olmuştu. Yükselenime baktığımız zaman yükselenimin Boğa burcu olduğunu, bu nedenle bu burçtan daha çok etkilendiğimi anlatmıştı ben de öğrenmiştim :D:D

Balık burcunun sezgilerinin güçlü olması özelliğini taşıyorum kesinlikle, bazen mantıkla değil sezgilerimle hareket ediyorum çünkü. Duygusallık da var hani, inkar edemeyeceğim şekilde hem de. Evcimenim, eve çok bağlıyım, huzur isteyen bir karakterim var. Huzur biraz kaçtığı zaman "aman neyse" diyemiyorum. Herşeyi de ayrıntılarıyla düşünen bir insanım.

Şimdilik bu kadar :D:D

Doğum gününü ve doğum saatini yazarsan belki yükselen burcun nedeniyle biraz kurtarırız seni Raila. Bakayım yükselen burcun neymiş. Burada yazmak istemezsen özel mesaj at bakayım.

15 dakikanın bile farkı var. Tam olarak saatini öğrenmeye çalışırsan iyi olur Raila. Bir de gün derken Çarşamba değil de rakamsal doğumgününü sordum. Ayın kaçı olarak yani. Ancak bilgiler tam olursa tespit edebilirim.

Hepsini taşıyorum desem yanlış olur. Çünkü bir kaç özelliğinden gerçekten yakından uzaktan hiç bir alakam yok

Geri