gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Balık etli bayanlar için abiye modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

balık abiye modelleri balık modeli abiye abiyeler elbise modelleri modeli abiyeler Kim demişse halt etmiş kilolu hanımlara birşey yakışmaz diye:)Ben çok zayıflık tarafı değilim bir kıyafeti giydiğinde bana göre o elbiseyi doldurabilmeli kadın.Ordan burdan kemik çıkmamalı buda tabi sıfır beden tutkunları içindi dokundurmam çünkü herşeyin aşırısı kötü arkadaşlar.Çoğu bayan mankenlere imrenir onlar gibi olmak ister ama herkesin bünyesi elbette ki farklılıklar gösterebilir sonuçta Türk kadını genelde fizik olarak balık etlidir ve ben balık etli bayanları daha çok seviyorum açıkcası .Şimdi tüm balık etli hanımlar için birbirinden şık ve zarif gece elbiseleri abiye modellerini paylaşmak istiyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Balık etli bayanlar için abiye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile bayanlar için abiye modelleri

Hamile bayanlar için abiye modelleri

abiye modelleri hamile abiye modelleri hamilelere özel abiye modelleri burada.Bayanlar nedendir bilmem ama hamile kalınca kendilerini kaybediyorlar, kilo aldıkları için salaş giyinmeye başlıyorlar.Aldığınız kiloların bile sizi şık göstere bileceğini unutmayın.Günlük hamile kıyafetleriniz sade ve rahat ola bilir ama özel davetlerde de tam tersi şık ve zarif ola bilirsiniz.hamile bayanlara özel...
  2. Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler

Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler

Bu yazı 2013 büyük beden abiye modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derler:D Her ne kadar bazı kilolu bayanlar fiziki görüntülerinden çok memnun olmayıp kendilerine kıyafet ve abiye modeli seçimlerinde zorluk yaşadıklarından bahsederler. Aslında günümüzde büyük beden giyen bayanlar eskiye oranla daha şanslı. Birçok abiye giyim firması kilolu...
  3. Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Bu konu 2013 kapalı tesettür abiye modellerine yer vermektedir. Tesettürlü bayanlara özel, 2013 en yeni abiye giyim modellerini sizler için galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum. Her daim şıklık yarışından geri kalmak istemeyen kapalı bayanlarımızın çok beğeneceğine inandığım modelleri özel günlerde tercih edebilir, modanın gerisinde kalmayıp, şıklık yarışında ilk sıralarda...
  4. Kuyruklu Balık Abiye Modelleri

Kuyruklu Balık Abiye Modelleri

balık etek abiye modelleri, balık etek elbise modelleri, kuyruklu abiye modelleri, uzun kuyruklu abiye modelleri, balık etek elbise modelleri Araların da dünyaca ünlü güzellerin de bulunduğu birçok bayanın abiye elbise tercihinde yer alan kuyruklu balık abiye modelleri 2015 yılının abiye modasın da tekrar yerini alarak farklı renk v etasarımlarla bayanlara sunuluyor. Yeni sezon abiye...
  5. Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Kapalı Bayanlar İçin Tesettür Abiye Modelleri 2016

Özel günler de bayanların giyim stili olan abiye modelleri farklı renk ve tasarımlar ile her sene sezonuna göre değişik modeller ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Açık ve kapalı hanımlar özel günler de diğer günlere göre daha titiz ve özenli bir şekil de hazırlık yaparak günün ve gecenin en şıkları arasın da olmak için bazen aylar öncesinden abiye modeli arayışına girerler....

Sayfayı Paylaş