gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 büyük beden abiye modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derler:D Her ne kadar bazı kilolu bayanlar fiziki görüntülerinden çok memnun olmayıp kendilerine kıyafet ve abiye modeli seçimlerinde zorluk yaşadıklarından bahsederler.

Aslında günümüzde büyük beden giyen bayanlar eskiye oranla daha şanslı. Birçok abiye giyim firması kilolu bayanlar için özel tasarım modellere yer vermekte ve büyük beden kıyafet satan mağazalar gün geçtikçe çoğalmakta...

Özel bir geceniz mi var? Ve ne giyeceğiniz konusunda sıkıntılar yaşıyor, büyük beden abiye modeli arayışına girdiniz. Ben de size fikir olarak yardımcı olmak ümidi ile 2013 büyük beden abiye modelleri arasından seçtiğim çok şık gece elbisesi modellerini paylaşıyorum.

Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük Beden Abiyeler

Büyük Beden Abiyeler

büyük beden abiyeler buyuk beden abiyeler 50 46 buyuk abıyeler 44 beden üstü etine dolgun balık etli melişlerim artık sizde gece dışarı çıkarken pırıl pırıl şıkır şıkır olabileceksiniz :tik: Size özel birbirinden şık büyük beden gece kıyafetleri :)
  2. Bayanlar için büyük çanta modelleri

Bayanlar için büyük çanta modelleri

büyük çanta modelleri büyük çanta 2009 canta modelleri çantalar bayan Son yıllarda bir büyük çanta modası aldı başını gidiyor arkadaşlar:) Aslında kullanışlık açısındanda çok pratik bu çantalar özellikle biz anneler ve öğrenciler için bana göre çok ideal.İçine ister çocuğunuzun giysisini koyun ister kitap defterinizi yani çok amaçlı ve kullanışlı.. Şimdi bu büyük çantalardan bazı örnekler...
  3. Balık etli bayanlar için  abiye modelleri

Balık etli bayanlar için abiye modelleri

balık abiye modelleri balık modeli abiye abiyeler elbise modelleri modeli abiyeler Kim demişse halt etmiş kilolu hanımlara birşey yakışmaz diye:)Ben çok zayıflık tarafı değilim bir kıyafeti giydiğinde bana göre o elbiseyi doldurabilmeli kadın.Ordan burdan kemik çıkmamalı buda tabi sıfır beden tutkunları içindi dokundurmam çünkü herşeyin aşırısı kötü arkadaşlar.Çoğu bayan mankenlere imrenir...
  4. Cesur Bayanlar İçin Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Cesur Bayanlar İçin Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye elbise modelleri ile birlikte yırtmaçlı gece elbiselerine yer vermektedir. Kendine güvenen cesur bayanlar için, çok şık derin yırtmaçlı abiye modelleri ile sizlerleyim. Özel gün ve gecelerin demirbaş kıyafeti olan abiye modelleri, 2013 yılında yeni yırtmaçlı modelleri ile abiye modasında yerini alıyor. Düzgün bir fiziğe sahipseniz ve kendinizi son derece cesur...
  5. Büyük Beden Meleklerimize 2013 Modası Kışlık Abiyeler

Büyük Beden Meleklerimize 2013 Modası Kışlık Abiyeler

Bu konu 2013 büyük beden kışlık abiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük beden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için çok beğenileceğini umduğumuz bir konuyla karşınızdayız. Büyük bedenli bayanların en büyük sorunlarından biri olan abiye elbiseler, artık birbirinden çeşitli modeller ve eline güvendiğiniz bir terziyle sorun olmaktan çıkıyor. Pek çok büyük beden...

Sayfayı Paylaş