gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Balik etli melislerimmm...

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

balık etli bayanlar için gelinlik modelleri Balik etli melislerimmm... Bunlar ne bilin bakim....
    Her gelin incecik olmak zorunda degil bence hafif kilolu bayanlar dahi coook harika gorunebilrler..hem neden olmasin ki balik etli kadinlarin da guzelligi bir baskadir...
    Oyle dugunum zaman daraliyor ben naaapicam yaa aman kilo vermeliyim diye tasalanmamaniz icin bu gelinlik modellerine bir goz atarak sizde kendinizi diyet derdine sokmadan guzel bir gelinik modeli secebilirsniz..
    Ozgurluk budur demokrasi budur iste !!...
    Oleeeey...!!!!!

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yaa Allah askına hıcc zayıfff gelın gıbı olurmu :( vercemde verıcem kılomuu yaa

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahahhahahah inş inş :D:D bende vericem :D:D

Balik etli melislerimmm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon Baliklari

Japon Baliklari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Balon Balik

Balon Balik

BALON BALIK Denizlerde yaşayan bir tür balık çok akıllıca planlanmış bir savunma mekanizmasıyla düşmanlarından korunmaktadır.Bu balık düşmanla karsı karsıya olmadığı zamanlarda sıradan bir balık gibi görünür.Vücudunun etrafında iri dikenler olup bu dikenler balık normal haldeyken yassı olarak vücudun yanına yapışık vaziyettedir. Yandada görüldüğü gibi balık bir düşmanla karşı karşıya...
  3. Balik bebek

Balik bebek

balık bebek resimleri balik bebek balık Nereye acacagimdan emin olamadim, en dogru yer burasi herhalde :D
  4. Gri Elbise Sever Melislerimmm

Gri Elbise Sever Melislerimmm

gri elbiseler gri elbise modelleri elbiseye ayakkabı elbise ayakkabı elbiseye ne renk Gri veya kül rengi elbiseler iş kadınının vazgeçilmezi muhakkak... Parlak ve canlı renkler günlük yaşantımıza neşe ve canlılık kattığı gibi pastel renkli kıyafetler iş ortamlarına daha uygun havası da bi başka güzel oluyor.. Elde etmek istediğiniz hoş bir görünüm modaya ayak uyduran bir stil ise bu elbise...

Sayfayı Paylaş