gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Balık nemo ile mutfaklar şenlensin

Konu, 'Mutfak Takımı Modelleri' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

muhteşem mutfaklar [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Balık nemo ile mutfaklar şenlensin
    emeğine sağlık vanım teşekkürler

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

yapmak istedikten sonra ne güzel şeyler yapılıyor yapanların elelrine sağlık

4. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller...

Balık nemo ile mutfaklar şenlensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Kayıp Balık Nemo' bulundu!

'Kayıp Balık Nemo' bulundu!

Amerikalı ve Filipinli bilim adamları, aralarında "Nemo"ya benzeyen bir balığın da bulunduğu daha önce bilinmeyen 50-100 tür deniz canlısını keşfetti. Bilim adamlarının, Celebes denizinde bulduğu deniz canlılarından sarı çıkıntılı ağızlı, köşeli bir yapıya sahip, turuncu renkli, somurtkan ifadeli küçük bir balık, filmin başkahramanı turuncu küçük balık "Nemo"nun var...
  2. Mutfaktaki Balık Kokusu Nasıl Önlenir

Mutfaktaki Balık Kokusu Nasıl Önlenir

balık kokusu nasıl giderilir balık kokusu nasıl gider mutfaktaki giderilir balik nasil gider -Yağa limon sıkın. Böylece bu yağı başka bir kızartmada da kullanabilirsiniz. -Kızartma yağının içinde birkaç sap maydonoz eklemeyi deneyin… -Bir kapta 1 çay bardağı su ve 2 çorba kaşığı sirkeyi kaynatınız. -Kızartma tabağına ya da tepsiye birkaç yaprak defne koyun. NOT: Balığı ister istemez...
  3. Çin mutfağı / Kağıtta balık

Çin mutfağı / Kağıtta balık

Malzemeler: 150 gr havuç (kazınıp, ince çubuklar halinde doğranmış) 3 taze soğan (dış yaprakları ayıklanıp, ince çubuklar halinde doğranmış) 2 tatlı kaşığı kıyılmış maydanoz 300 gr beyaz etli balık filetosu 1 tutam karabiber 1 limon (ince dilimlenmiş) Su Yagli kagit Yapılışı: Bir tencereye 8 su bardağı su koyup, tencereyi ateşe oturtarak, suyu kaynamaya bırakın. Yağlı kağıttan, bir kenarı...
  4. Çocuğunuz ile mutfakta eğitim

Çocuğunuz ile mutfakta eğitim

Kızlar hiç düşündünüz mü sizler mutfakta yemek yaparken çocuğunuza eğitim verebileceğinizi?Bence düşünmeyi bırakın direk başlayın.Çocuğumuz habur gibi ona şekil vermek biz annelerin elinde:) Çocuğunuz ile mutfakta eğitim Yapmanız gereken şey o kadar basit ki, çocuğunuz ile birlikte mutfağa girip, ona renkleri, sayıları, tatları öğretebilirsiniz. Domatesin kırmızı olduğunu, masada 3 tane...

Sayfayı Paylaş