gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Balik restorani

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Balik restorani
    çok güzel çok hoş teşekkürler

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

vavv süper bende buda balık yemek istiyorum :) şeker görmesin burayı kesin balık ekmeği burda yemek ister :D :seker:

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ufff süper ya kim gidiyosa benide çağırsın tamammı ne güzel olur burada balık yemek bea

Balik restorani konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon Baliklari

Japon Baliklari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Restoran

Restoran

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.
  3. Cumba Restoran

Cumba Restoran

Cumba Restoran Bornova Cumba Restoran & Bar, tüm İzmir'e tepeden bakan enfes manzarası, mimari yapısıyla çarpıcı bir uyum sağlayan sıra dışı dekorasyonu, lezzeti zirveye taşıyan eşsiz mönüsü ve sıcak atmosferiyle İzmir gecelerine ayrı bir büyü katıyor. Cumba'nın kapısından içeri girince İzmir'in en keyifli saatleri başlar. Daha Asansörden aşağıya inerken, ayrıcalıklarla bezenmiş bir...
  4. Günay Restoran

Günay Restoran

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR 20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini...
  5. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...

Sayfayı Paylaş