gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

balık sofrasına hangi mezeler yakışır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim haftasonu misafirim var ve fırında balık yapacağım ancak her zamankinden farklı sunumlr yapmak istiyorum sizin bana önerebileceğiniz pratik şeyler var mı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz size kendi balık soframı önerebilirim ben de farklı tarifler istedim seçtiğim şeyleride birçok kişi yakıştırdı balığa :) Balık Sofram

balık sofrasına hangi mezeler yakışır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balığın yanına uygun mezeler

Balığın yanına uygun mezeler

balığın yanında ne yenir balık yanında ne yenir balık yanına meze balığın yanına meze balıkla MEZELER Tarama (4 Kişilik) Malzeme: 250 gram kırmızı balık yumurtası (kırmızı havyar- işlenmemiş tarama) 3 dilim kuru ekmek ½ limonun suyu 1 adet kuru soğan (küçük boy) 2 diş sarmısak ½ çay bardağı zeytinyağı su tuz Yapılışı: Kuru ekmek dilimlerinin içlerini avuçlarınızın içiyle...
  2. mezeler.

mezeler.

kırmızı biber meze kebap mezeleri kırmızı biberle yapılan mezeler kabakla yapılan mezeler çıtır kabak kızartması HAVYARLI PATATES 1 minik kavanoz siyah havyar 50 gr 2 orta boy patates, haslanmis, kabuklari soyulmus ve kucuk karelere kesilmis veya 10 adet kadar mini patates, haslanmis ve ortadan ikiye bolunmus (kabuklarini soyun veya birakin) Suzme yogurt veya sour cream Once hazirladiginiz...
  3. Balığı sofranızdan eksik etmeyin  -2

Balığı sofranızdan eksik etmeyin -2

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Su Ürünleri Fakültesi Avlama ve İşleme Teknolojisi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Arık Çolakoğlu, balığın, anne sütünden sonra en değerli besin olduğunu bildirdi. Doç. Dr. Çolakoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, balık etinin ucuz protein ve enerji kaynağı olduğunu belirterek, kolay sindirilebilir, protein, doymamış yağ asitleri, iyot ve selenyum...
  4. hangi baharat hangi yemege yakışır

hangi baharat hangi yemege yakışır

zencefil hangi yemeklerde kullanılır köfteye hangi baharatlar konur zerdeçal yemeklerde kullanılır kişniş kullanılan baharatlar Adaçayı Ballıbabagillerden kokulu bir bitkidir. Bütün Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de çokça yetişir. Tüylü ve beyazımsı bir renkte olan yapraklarının kurusu çay gibi haşlanarak içildiği gibi, et yemeklerine koku ve lezzet vermek için de kullanılır....
  5. Kısa Saçlar Hangi Kadınlara Yakışır?

Kısa Saçlar Hangi Kadınlara Yakışır?

kısa saç kimlere yakışır kısa saç hangi yüz tipine yakışır Biz kadınlar genelde uzun saçları severiz lakin genellemenin içinde kısa saç seven kadınlarda çoğunlukta Melek'lerim. Günümüzün saç trendleri arasında yer alan ve ysaşı daha küçük gösteren kısa saç modelleri, peki kime yakışır? İŞte onu da bu yazımızda kısa saçlar kime yakışır öğreneceğiz Melek'ler:) Kısa saç kullanımı cesaret...

Sayfayı Paylaş