gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

balık yağı şurubunu kızıma nasıl içirebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

balık yağı şurubunu doktor onerdı fakat kızıma içiremiyorum.acaba yedıgı yemeklere koysam etkısını yok etmıs olurmuyum ?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Kızınızın kaç aylık olduğunu belirtmemişsiniz eğer yaşını doldurduysa portakal suyunun içinde verebilirsiniz bebeğiniz için oldukça sağlıklı olacaktır.. Sağlıklı günler diliyoruz..

balık yağı şurubunu kızıma nasıl içirebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balık yağı

balık yağı

balık yağı ne zaman içilir BALIK YAĞI KİLO VERDİRİYOR Avustralya'da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi. Güney Avustralya Üniversitesinde yapılan araştırma sonucunda, Omega-3 yağ asitleri içeren balık yağının obez insanların kilo vermesine...
  2. Şurup

Şurup

Manen yükselmeye, uzun ömre, mutlu hayata, ilim ve irfana delalet eder.Rüyada surup içmek, kisinin disardan alacagi ilim, söhret, bilgi gibi seyleri edindigine veya edinmek istegine baglanir. Bir baska yoruma göre de surup içmeyi uzun ömürle de tabir ederler. Bir baska rivayete görede: Rüyada surup içmek, tatli ise, menfaat, ilim, güzel geçim ve hayra; eksi ise, üzüntü ve kedere isarettir....
  3. Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor?

Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor?

Merhaba bizim bahçede çok hoş güller var ve ben o güllerden gül yağı yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Acaba aranızda Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor bilen var mı?
  4. Gebelikte Balık Yağı (Omega 3) Kullanımı Nasıl Olmalı?

Gebelikte Balık Yağı (Omega 3) Kullanımı Nasıl Olmalı?

gebelikte balık yağı, gebelikte balık yağı kullanımı, gebelikte omega 3 Sevgili melekler, bir çoklu doymamış yağ asiti olan omega 3, insan vücudunda üretilmez. Bu sebeple de dışardan alınması gereklidir. Yani sadece gebeler için değil her insan için omega 3 alımı mutlaka ve mutlaka atlanmamalıdır. Bu konumuzda sizlere hem anne hem de bebeğin sağlığı için gerekli olan omega 3 alımıyla ilgili...
  5. Omega -3 balık yağı hapları nasıl kullanılmalı ?

Omega -3 balık yağı hapları nasıl kullanılmalı ?

omega 3 balık yağı hapları ne işe yarıyor,omega 3 balık yağı hapı nasıl kullanılır,omega 3 balık yağı faydaları,omega 3 balık yağı zararları Omega yağ asitleri, sağlık üzerindeki etkileri Doymamış yağ asitlerinden olan ve vitamin F adı da verilen linoleik, linolenik ve arahidonik asit esansiyel yağ asitleri olarak bilinir. Bu yağ asitleri hayvan organizması tarafından sentez edilemedikleri...

Sayfayı Paylaş