gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Balıkçı Öldü mü

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zamanki balıkçı, balıkçı öldümü, balıkçı öldü Öyle bir geçer zamankinin dünki bölümünde Ali Kaptan Tekne ile balıkçının yerine girdi, acaba balıkçı öldü mü ?
    Önce teknede Cemile'ye romantik bir yemek masası hazırlayan Ali, balıkçıyla aralarında geçenlerin hesabını sordu. Sarhoş oldukça öfkelenen Ali, Cemile'ye ..." Sen bana aitsin" diye bağırdı. Carolin'in de tekneye gelmesiyle işler iyice karıştı. Ali Carolin'in kendisinden habersiz tekneyi sattığını görünce, delirdi. Cemile ve Carolin'i tekneye kilitleyip tekneyi balıkçının barınağına doğru sürdü. Balıkçı korku ve şaşkınlıkla kendisine gelen tekneyi izledi. Balıkçının barınağına hızla çarpan teknede acaba kimler öldü?

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bence balıkçı ölmedi ölmesin yaaaa :D:D

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bencede ölmedi...

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ölemezz ölmedii... :D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    öleceğini sanmıyorummm :D

Balıkçı Öldü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. Ölünce ölmüş mü olacağız?

Ölünce ölmüş mü olacağız?

Karanlıktaymışlar.......... İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu......
  3. ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız? > Karanlıktaymışlar. > İki embriyo, bir ana rahminde... > Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... > Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... > Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. > Elleri, ayakları belirginleşmiş. > Gözleri çıktıkça meydana, > İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... > Ne rahat, ne...
  4. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  5. deprem dede ölmüş mü ?

deprem dede ölmüş mü ?

Arkadaş deprem dede ölmüş dedi , acaba beni mi kekliyor, yoksa doğru mu? Işıkara öldü mü bilen duyan var mı :S

Sayfayı Paylaş