gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Balıkesir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1.sınıf öğrencisi bıçaklanarak yaralandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Balıkesir bir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1. sınıf öğrencisi, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından bıçaklanarak yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Balıkesir'de Gazi İlköğretim Okulu'nda tuvalet ihtiyacı için izin isteyen E.A. (6), öğretmeni tarafından yanına bir arkadaşı daha verilerek tuvalete gönderildi. Arkadaşıyla birlikte okulun bahçesindeki tuvaletlere giden E.A.'nın yanına gelen 14 yaşlarındaki tanımadığı bir genç, kız çocuğundan parasını istedi. Parası olmadığını, vermeyeceğini söyleyen 6 yaşındaki kız çocuğuna sinirlenen şüpheli, elindeki bıçağı çocuğun karnına sapladı. Çocuk yere yığılırken, şüpheli şahıs kaçtı. Arkadaşlarının haber vermesiyle öğretmenleri tarafından hastaneye kaldırılan çocuk, ameliyata alındı. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube ve Asayiş Şubeye bağlı ekipler, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışıyor.
    İlköğretim okulundaki bıçaklama olayıyla ilgili soruşturma başlatılırken, Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu da öğleden sonra okula giderek yetkililerden bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Aslan, Gazi İlköğretim Okulu'ndaki olayın öğle saatlerinde gerçekleştiğini söyledi.

Balıkesir ilköğretim okulunda öğrenim gören 1.sınıf öğrencisi bıçaklanarak yaralandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkesir!

Balıkesir!

balıkesir
  2. ilköğretim okulunda öğrencilere dayak cep telefonuyla görüntülendi

ilköğretim okulunda öğrencilere dayak cep telefonuyla görüntülendi

Edirne’de bir ilköğretim okulundaki öğretmen dayağı cep telefonuyla kare kare görüntülendi. Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı. Edirne'de İsmail Güner İlköğretim Okulu 5/C sınıfı öğretmeni 37 yaşındaki Selda Karaman'ın öğrencilerini dövdüğü ileri sürüldü. Öğrenciler cep telefonuyla sınıfta öğretmen dayağını görüntülerken, Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma...
  3. 12. SINIF ÖĞRENCİSİ ÖSS'ye HAZIRLANIRKEN NEDEN BİR GARİPTİR

12. SINIF ÖĞRENCİSİ ÖSS'ye HAZIRLANIRKEN NEDEN BİR GARİPTİR

Ben neresiyim burası kim sendromu; Bu sendromu ben uydurdum. Uydururken tabiî ki unutulmaz Türk Sineması repliklerinden kopya çektim. Hastanede, bir başka yatakta ya da 64 model bir Chevrolet’nin arka koltuğunda uyanan “esas kızımızın” ilk sorusu nedense hep bu olur? Sorunun aslı “nerdeyim ben, siz kimsiniz? dir” ama “saf kızımız” az önce ilk kez tadına baktığı içkisinin içine atılan...
  4. SBS İlköğretim 6. Sınıf Konuları

SBS İlköğretim 6. Sınıf Konuları

6 ıncı sınıf çokgenler testi 6 ıncı sınıf test çöz ilköğretim 6sınıf konuları 6sınıf konuları SBS 6. Sınıf Matematik Konuları Doğal Sayılar Kümeler Tam Sayılar Çarpanlar ve Katlar Cebirsel İfadeler Eşitlik ve Denklem Kesirler Ondalık Kesirler Oran ve Orantı Olasılık Yüzdeler Geometrik Kavramlar İstatistik ve Grafikler Açılar ve Üçgende Açılar Üçgenlerde Uzunluk ve Alan Ölçüler...
  5. ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım

ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında yardım

Selam arkadaşlar mümkünse acele tarafından ilköğretim 1. sınıflar için e kayıt sorgulama 2013 hakkında bilgi verip ve yardım eder misiniz?

Sayfayı Paylaş