gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Balıkesir!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

balıkesir [​IMG]

Balıkesir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkesir/Altınoluk

Balıkesir/Altınoluk

altınoluk otobüs fiyatları altınoluğa giden otobüs firmaları akçaya giden firmaları altınoluk seferleri balıkesir seferleri Altınoluk'a İstanbul'dan Bursa-Balıkesir-Havran üzerinden gidebileceğiniz gibi, Tekirdağ-Çanakkale yolunu da tercih edebilirsiniz. Bu yol manzarası güzel trafiği az ve 450 kilometre. İstanbul-Kınalı arası otoyolu kullananlar Tekirdağ'dan Keşan'a sonra da Gelibolu'ya...
  2. Balıkesir Kongreleri

Balıkesir Kongreleri

Batı Cephesi'nde Yunan Ordusu karşısında mücadele eden Kuva-yı Milliye'nin bir düzen altına alınarak sevk ve idaresini ve beslenmelerini sağlamak için 28 Haziran 1919'da Balıkesir'de bir kongre toplandı. Kongre'ye Ayvalık, Soma, Akhisar mıntıkaları ile Balıkesir'e bağlı diğer ilçelerin temsilcileri katıldı. Bir merkez heyeti kurularak başkanlığına Hacım Muhittin Bey seçildi. 12 Temmuza kadar...
  3. Balıkesir Efsanesi

Balıkesir Efsanesi

balıkesir efsaneleri yer adları ile ilgili efsaneler balıkesir efsanesi yer adlarıyla ilgili efsaneler in efsanesi Tarihçilere göre Balıkesir adı, Bizans imparatoru Hadrianus’un av partilerinde kullanmak için yaptırdığı Paleo Kastro (Eski Hisar) sözcüğünden kaynaklanmaktadır. Tarihî bir gerçekliği de bulunan bu ad, daha sonra halk etimolojisi sayesinde değişik rivayet ve yorumlara da konu...
  4. Balıkesir Tarihi

Balıkesir Tarihi

balıkesir tarihi mekanlar balıkesirli süleyman hoca Balıkesir çevresinde bulunan pek çok höyük, iskan edilmiş mağara ve düz yerleşim yerinde yapılan araştırmalarda ele gecen bulgular, buralarda bilinmeyen çok eski zamanlardan Milattan Önce 8000-3000 yılları arasında yerleşilmiş olduğunu ortaya koymaktadır. Bu arada Yortan Mezarlığı'nda yapılan çalışmalar, burada bir mezar kültü olduğunu...

Sayfayı Paylaş