gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Balıklar nasıl uyur?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Balıklar nasıl uyur?

emeğine sağlık adminim bende de akvaryumda balık vardı köpek balığı deyince aklıma geldi.. bizde de vardı küçüklerden bunlar korkunca ölme taklidi yapıyodu dibe yan yatıyodu .. aslında ölen balık yüzeye çıkar salak balık bizi kandiriyodu... :haha:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bilgi için saol adminim emeğine sağlık

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

bilgi verdiğin için sağol cnm

Balıklar nasıl uyur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyurken nasıl güzelleşirsiniz ?

Uyurken nasıl güzelleşirsiniz ?

İşte size uykuda güzelliğe açılan kapının anahtarları... Uyku; güzelliğin en etkili ilacı. Geceleri cildimiz, gündüze oranla kendini sekiz kat daha çabuk yeniler. Hücreler ve damarlar aktif bir şekilde çalışır ve cilt daha gergin olur. Gece yatmadan önce süreceğiniz bir nemlendirici de sabahları cildinizin daha pürüssüz olmasını sağlar. Midenizin geceleri rahat etmesini istiyorsanız,...
  2. balıklar uyur mu ?

balıklar uyur mu ?

balıklar uyur mu Balıklar Uyur mu? hiç merak ettinizmi bilmiyorum ama ben merak ettim ve araştırdım ve sizlerle paylaşıyorum :D:D Balıkların göz kapağı olmadığından gözlerini bizim gibi kapatmaları mümkün değildir. Dolayısıyla gözlerini hep açık gördüğümüzden onları uyumuyorlar zannedebiliriz, çünkü insanlar uyurken gözlerini kapatırlar. Fakat böyle bir benzetme bizi yanıltabilir....
  3. papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir

papağan balığı nasıl pişirilir merhaba kızlar sizden acil yardım bekliyorum bu papağan balığı nasıl pişirilir
  4. balığı evde nasıl saklayabilirim?

balığı evde nasıl saklayabilirim?

Kızlar eşim tam bir balık düşkünü.Ben de severim ve sık sık tüketiriz. Ama bazen balık tutmaya gittiğinde falz balıkla geliyor.İki kişiyiz nasıl saklayabilirim bu balıkları ben ?
  5. Bebek kendilinden nasıl uyur ?

Bebek kendilinden nasıl uyur ?

Merhaba kızlar... Kızım 8 aylık ve buzamana kadar hep kucağımda uyutdum...artık kendiliğinden uyumasını istiyorum yatana yatırıyorum müzik açıyorum bir türlü uyumuyor kıvranıyor ağlıyor uyumuyor sonunda gene kucağıma alıp uyutuyorum... Nasıl alıştırabilirim kendi kendine uyumasına? Sizler nasıl uyutuyorsunuz? Paylaşım da bulunursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş