gebe
  1. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Balıkların suyla dansı

Konu, 'Çöplük' kısmında CiCi-MeLeK tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Balıkların suyla dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Su Balıkları

Acı Su Balıkları

argus balığı mono balığı argus üreme video mono üreme Tatlı Su Canlıları \ Acı Su Balıkları • Monodactylus argenteus (Mono) • Monodactylus sebae (Mono) • Scatophagus argus (Argus) • Tetraodon nigroviridis (GSP, Green Spotted Puffer) • Toxotes chatareus • Toxotes jaculatrix (Archer Fish, Okçu Balığı) Monodactylus argenteus (Mono) Latince Adı: Monodactylus argenteus...
  2. Balık Burcu İnsanı (Su + Değişken)

Balık Burcu İnsanı (Su + Değişken)

balık burcu insanı balik burcu insani hz isanın balık insanları Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart) Tanımlayan söz: Kendimi fedakârlıklarımda arıyorum. Olumlu ve yapıcı kullanıldığında: Fedakâr ve verici, evrensel birliğe inanan, ilham sahibi ve artistik, gelişmiş zevkler, sanatsal alanda etkileyici, hassas, güçlü inanç sahibi Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Aşırı hassas ve...
  3. Acı Su Balık Üretimi

Acı Su Balık Üretimi

Bazı acısu balıkları akvaryumlarda üretilebilir. En kolay üretilebilenler lepistes ve moliler gibi canlıdoğuranlar ile kribensis gibi dayanıklı cichlidlerdir. Bu balıklar karma akvaryumlarda bile üreyebilirler. Hatta üremeleri sonucu yeni balıklara yer bulma sorunu bile yaşanabilir. Genellikle, eğer üretim kolayca yapılabiliyorsa balık kolay beslenip yaygın hale gelebilmektedir....
  4. Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür!

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür!

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür, su ve canlılar, icadın çalışma prensibi, hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Harika fikirmiş arkadaşlar ben çok beğendim. Yan Lu’nun “Zavallı Küçük Balık” isimli lavabosunu kullandıkça yukarıdaki akvaryumdaki su da azalıyor ve balık adım adım ölmeye yaklaşıyor. Suyu boşuna harcamanın diğer canlıların yaşamlarını nasıl doğrudan etkilediğini...

Sayfayı Paylaş