gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Baliza sahneye para için geri dönmüyorum dedi

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BALİZA'DA SAHNE ALACAK

12 YIL ARA VERDİĞİ SAHNELERE DÖNEN SİBEL BİLGİÇ, DÖNÜŞ NEDENİM PARA DEĞİL! ZATEN DÖRT YILDIR YÜRÜTTÜĞÜM BİR İŞİM VAR. PARA İÇİN OLSA DAHA ÖNCE ÇIKARDIM. AYRICA FAZLA PARA DA GÖZ ÇIKARMAZ' DEDİ.

Haftada bir gecce Çağlayan'daki Baliza adlı mekanda cuma akşamları program yapmaya başlayan şarkıcı, şunları söyledi: 'İstanbul'da bugün benim çıkabileceğim şekilde bir yer yok. Programın haftada bir olması da önemliydi. Lazer epilasyon merkezimin işleri yeterince yoğun olduğu için yorucu bir sahne trafiği istemedim.' 'Hakkımda kimin ne yorum yaptığı önemli değil' diyen Bilgiç, 'para için geri döndü' iddialarına da şöyle yanıt verdi: 'Ben hep en iyi bildiğim ve sevdiğim işi yapıyor olacağım ve bunun üstüne bir de bana para verecekler..

gecce.com

Baliza sahneye para için geri dönmüyorum dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

ibrahim tatlıses dönmüyor ibrahim tatlıses dönmüyor geri geri indir mp3 indir işte dostlar mp3 İşte Dostlar (Dönmüyor Geri) Kınamayın dostlar Allah aşkına Yalvardım yakardım dönmüyor geri Çaresiz kalmışım çıldıracağım Ağladım sızladım dönmüyor geri dönmüyor geri İşte dostlar budur halim Görmedim ben böyle zalim Bilsem onu severmiydim Dönmüyor dönmüyor dönmüyor geri Kolundan tutupta...
  2. açık sahne yok dedi

açık sahne yok dedi

rol alacağı oyunda bakire olarak geneleve düşen Melike Öcalan önyargıları şu sözleriyle yıktı...... GENELEVE DÜŞMÜŞ BAKİRE MELİKE HALDUN DORMEN’İN BROADWAY MÜZİKALİNDEN UYARLADIĞI ‘DÜN GECCE YOL DA GİDERKEN ÇOK KOMİK BİR ŞEY OLDU’ OYUNUNDA ROL ALAN MELİKE ÖCALAN, “KALBİM BOŞ” DEDİ... 'Dün Gecce Yol da Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu’ oyununda rol alan Melike Öcalan: 'Kimse kırmızı noktalı...
  3. aşkım bana geri dönmüyor ya

aşkım bana geri dönmüyor ya

aşk benim bir sevdiğim var eskiden birbirimizi çok severdik şimdi ise benden nefret ediyo ve ben onun peşindeyim 1 senedir ama geri dönmüyor acaba sebebi nedir
  4. Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl Dizisine Geri Dönmüyor!

Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl Dizisine Geri Dönmüyor!

hürrem sultan diziden ayrıldı muhteşem yüzyıl bitecekmi muhteşem yüzyıl hürrem sultan Tükenmişlik sendromu teşhisi konulan Meryem Uzerli, Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl da Hürrem sultan rakaterini canlandırıyordu. Muhteşem yüzyıl finale yaklaşırken herkesi şok eden bir kararla Meryem Uzerli dizi setini terk ederek yurt dışına gitti. Şu sıralar ödül aldığı...
  5. Ebru Gündeş Sahnelere Geri Dönüyor!

Ebru Gündeş Sahnelere Geri Dönüyor!

ebru gündeş, ebru gündeş reza zarrab, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, eşi Reza Zarrab'ın hapse düşüp zor günler geçirmelerinin ardından Ebru Gündeş yeniden sahnelere dönüyor. Eşinin hapisten çıkmasıyla rahat bir nefes alan Gündeş yaz boyunca harıl harıl çalışacak. Ünlü şarkıcı, hazirandan itiraben üst üste 11 konser verecek, 1.5 milyon lira kazanacak. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş,...

Sayfayı Paylaş