gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Balkan dizileri reytinge yenildi

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Okadar çok dizi varki hangi diziyi izlicemizi şaşırdık bir dizinin bir sezon yayında olmasından yanayım uzun zaman yayında olan dizilerin zamnla tadı kaçıyor elveda rümelininde reytinklerinin düşmesi bundandır sanırım..

YAYINDA OLAN İKİ BALKAN DİZİSİ DE YAYINDAN KALDIRILDI..

Makedonya’da çekimleri üç sezondur devam eden Erdal Özyağcılar’ın başrolünü oynadığı “Elveda Rumeli” dizisiyle, bu sezon ekrana gelen Saadet Işıl Aksoy’un Özgür Çevik’le birlikte rol aldığı “Balkan Düğünü” dizileri yayından kalktı.

İki dizinin de son dönemde reytingleri düşmeye başlamıştı. Her iki diziyi çeken ünlü yönetmenler Serdar Akar ile Tarkan Karlıdağ’ın ekonomik olarak zor durumda olduğu konuşuluyor

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Elveda Rumeli'nin reytingleri o kadar düşmedi ki ya :S Bi yanlışlık olmasın. Tamam son birkaç haftadır Ezel dizisi yüzünden düştü ama bu önceden olan birşey olmalı bitirmeleri için. Teşekkürler haber için ilginçç.. :S

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç sevmiyordum zaten iyi oldu

Balkan dizileri reytinge yenildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkan Antantı

Balkan Antantı

Türkiye, Milletler Cemiyeti'ne katıldığı zaman, Balkan devletleri arasında da büyük bir yakınlaşma ve işbirliği başlamıştı. Bu gelişme 1934 yılında Balkan Antantı denen ittifakı ortaya çıkarmıştır. Balkanlılar arasındaki yakınlaşmanın esas unsuru ise 1930 Ekimi'ndeki TürkYunan Anlaşmalarının doğurduğu TürkYunan yakınlaşmasıdır. Öte yandan, Locarno Anlaşmaları, Kellogg Paktı ve Litvinov...
  2. Balkan Savaşları

Balkan Savaşları

İngiltere, Rusya ile Tallin'de gizli bir anlaşma yaparak, Rusya'yı İstanbul ve Boğazlar üzerinde serbest bıraktı. Osmanlı Devleti'nin Balkanlardaki varlığına son vermek isteyen Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan ve Karadağ, Rusya'nın aracılığıyla aralarında anlaşarak, Türkleri Balkanlardan atmak istediler. Trablusgarp Savaşı da onları cesaretlendirdi. Balkan Ulusları, Osmanlı Devleti'nden,...
  3. Yenile Yenile Yenmeyi Öğrenmek

Yenile Yenile Yenmeyi Öğrenmek

Başarısızlık, başarının öğretmenidir. Japon atasözü “Hayat size bir limon verdiğinde ondan bir limonata yapın” klişesini kim bilir ne kadar çok duymuşsunuzdur Amerikalılar bir başarısızlıkla karşılaştıklarında “hayat bir limon verdi” deyimini kullanırlar. İyi ama gerçek hayatta da başarısızlıkları başarıya çevirmek limonata yapmak gibi kolay değildir ki. Yani keşke başarısızlıklarımızı bir...
  4. Korkularına Yenildin

Korkularına Yenildin

Korkularına yenildin, bekleme beni...Hadi şimdi dön geriye; güvenli ama bensiz geleceğine yürü sarsak adımlarınla. Bir yangının en kor yerinde misin, yoksa o yangını söndüreceğin inancınla rahatlamış eğri büğrü bir huzurun içinde misin bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum. Çünkü sen korkularına yenildin, bekleme beni... Aşkın belki de en elle tutulabilir yanıdır korkuların karşısında dimdik...

Sayfayı Paylaş