gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Balkon için sarmaşık

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

balkon sarmaşığı,balkon çiçeği,patatesten sarmaşık ,değişik sarmaşık hakkında bilgiler Filizlenmiş patatesten iç açıcı sarkıt sarmaşığı

Şöyle evimin bir köşesinde salınan,efil efil bir sarmaşığım olsaydı keşke,bu saatten sonra eksem de büyümez demeyin.Bizki hamsiden reçel yapmış insanlarız :D Filizlenmiş patateslerinizi bir kaç yerinden kürdanla dürtün .Görselde gördüğünüz gibi cam bir kavanoza bırakıp bir kaç gün bekleyin .Yapraklar açmaya başladığında patatesleri toprağa gömün (yapraklar dışarda kalıcak şekilde ) Sonrası bu güzel görselin tadını çıkarın ;) 1186931_355462524584629_1322032090_n.jpg

TİTAN ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bu papatesinmi sarmaşığı oluyor anlaamdım :) ilk defa duydum gerçi pek çiçekelrle böcekelrle aram iyi değildir balkonda bi asma yaprağı var a delii oluyorum balkonun her yeri yaprak oluyor böcek geliyor :) benlik değil bu işler hahahah

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Patatesten sarmaşık oluyor :D Kıs insan börtüyü böcüğü çiçeği sevmezmi :D Ben çok severim çiçeklerle uğraşmak huzur veriyor

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    yok valla beyzam ben hiç sevmem neden se huylanırm ben :) yeşillk böcekelri çok çekiyor bende çok huyluyum bi sinek görsem mahalle yıkılır sesimden hahaha

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla mükemmel bir fikir Beyzam :) Çiçek bakmaktan hoşlanmam, uğraşamam ama bu yeşillik de balkonda harika durmuş. Uzaktan sevilesi birşey bana göre :D:D Üstelik masrafsız, zavallı çillenmiş bir patatesten süs bitkisi :) Muazzam valla çiçekseverler için süper bir paylaşım ;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Evet titan bencede mükkemmel bir fikir.Patateslerimin çimlenmesini bekliyorum :)

Balkon için sarmaşık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balkonlarınız için harika fikirler

balkonlarınız için harika fikirler

askılı saksılar harika fikirler balkon askılıkları balkon saksı çiçekleri saksı askılıkları Yaz geldi ve siz hala şehirdesiniz. Üstelik bir bahçeniz bile yok! Üzülmeyin, balkonunuz için hazırladığımız önerilerimizi uygulayın yeter... 1. Bahçe mi, balkon mu? Yazın renklerini taşıyan çiçek desenli iki masa örtüsünden yararlanarak balkonunuzda sıcak bir hava...
  2. Balkon

Balkon

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüyada balkon...
  3. Balkonunuz İçin Fikirler

Balkonunuz İçin Fikirler

Yaz geldi ve siz hala şehirdesiniz. Üstelik bir bahçeniz bile yok! Üzülmeyin, balkonunuz için hazırladığımız önerilerimizi uygulayın yeter. Bahçe mi, balkon mu? Yazın renklerini taşıyan çiçek desenli iki masa örtüsünden yararlanarak balkonunuzda sıcak bir hava oluşturabilirsiniz. Örtünün birini balkon demiri üzerine örtün. Böylece sokağın karmaşasından ya da komşu evin çatısını görmekten...
  4. Sonbahar İçin Balkon Dekorasyonları 2013

Sonbahar İçin Balkon Dekorasyonları 2013

balkon dekorasyonu fikirleri, balkon dekorasyonları, balkon dekorasyon örnekleri Sevgili melekler, eylül ayının gelmesiyle girdiğimiz sonbahar mevsiminde, gündüzleri hala sıcak gitse de geceleri serin oluyor. Bu serin sonbahar akşamlarında sevdiklerinizle balkon ya da teras keyfi yapabilen şanslı gruptansanız, balkonlarınız için sonbaharın ruhuna uygun dekorasyon önerileri vermek istiyoruz...
  5. Balkon dekorasyonu için öneriler

Balkon dekorasyonu için öneriler

Türkiye balkon kültürü olan bir ülke..Konuklarımızı ağırladığımız ,sevdiklerimizle çay eşliğinde keyifli zaman geçirdiğimiz alanlar dan biridir balkonlar. Bahara girmemize sayılı günler kala balkonunu dekorasyona hazırlamaya başlayan hanımlara küçük önerilerimiz var. Betonlaşan şehir,doğadan uzak kalma,baharın keyfini çıkaramama..Bu konudan müzdaripseniz doğayı balkonunuza...

Sayfayı Paylaş