gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Balkonlar Çiçek Açıyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı modelleri Balkon saksısı

Baharın geldiğinin en büyük belirtisi rengarenk, mis mis çiçekler. Bende balkonumu çiçeklendirmek istiyorum.Saksı arayışlarına girdim. Ve balkon demirlerine asılan saksıyı çok beğendim. Saksıları temin ettikten sonra, çiçek tohumu da almak lazım. Sadece çiçek değil, nane, dereotu da ekmeyi düşünüyorum.Zaten ikisini de az az kullanıyorum, pazardan aldıklarımı bitiremeden çürüyor. Böyle taze taze koparıp kullanırım diye düşündüm.

Balkonlar Çiçek Açıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ( Şehitlerimize.)Çiçekler Sende Herkesden Daha Güzel Açıyor.

( Şehitlerimize.)Çiçekler Sende Herkesden Daha Güzel Açıyor.

Takvim yaprağını koparmıyorum çok uzun süredir. Artık tv, radyo izlemiyor dinlemiyorum. Sokağa bakan pencereyi ise hiçç açmıyorum. Bilmek istemiyorum dışarıda neler var, kaç insan orada, bu gün hangi maskeleri takmışlar. Gideli ne kadar zaman geçti, ardından bakmadığımdan bilmiyorum. Gözlerimi alamam gittiğin yoldan diye, o yolun yönünü bile bilmek istemiyorum. Ama geçen gün 23 Nisanmış...
  2. Kuru dallar çiçek açıyor

Kuru dallar çiçek açıyor

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt - kalem - makas - kuru dal -yapıştıcı Gelelim yapılışına - Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz. - kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz. -...
  3. Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvar vazoları Vazo modelleri biribirnden güzel vazo modelleri var. Vazoları genelde masa üstüne, sehpa ortasına kokuyoruz. Ben vazom biraz büyük olduğu için salonda duvar ünitesinin yanında duruyor. Ama bu vazolar duvarda duruyor. bu dekoratif vazoları çok beğendim, duvar da harika bir dekor oluştururlar.
  4. Evler çiçek açıyor

Evler çiçek açıyor

Bahara uygun dekorasyon örnekleri Çiçekli ev dekorasyonu Yaz geldi meleklerim. Her yerde çiçek açtı. Bu çiçekleri evinizde de açtırmak istiyorsanız buyrun size yaza uygun dekorasyon örnekleri. çiçekli duvar kağıdı modelleri kullanılarak evlerde çiçek açtırılmış.
  5. Şık Balkonlar İçin Sonbahar Balkon Çiçekleri Listesi

Şık Balkonlar İçin Sonbahar Balkon Çiçekleri Listesi

Sonbahar Balkon Çiçekleri Nelerdir Sonbahar Balkon Çiçekleri İsimleri Sevgili melekler, sonbaharın gelmesiyle birlikte balkonlar sonbahar balkon çiçekleri ile süslenecek. Şık balkonlarda göreceğimiz çiçekler balkonlara ayrı bir hava katacak. Eğer siz de Sonbahar Balkon Çiçekleri Nelerdir merak ediyor ve yetiştirmek istiyorsanız Sonbahar Balkon Çiçekleri İsimleri listemizi bir gözden...

Sayfayı Paylaş