gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Balkonlar Üst Üste Gelmiyor

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

cumbba home club kiralık cumbba home club satılık İnşaat sektörünün hızlı dinamiği beraberinde özgün tasarımlar da getiriyor. Mimarlık ofisleri sektöre de oluşan bu dinamikle birlikte, modern yaşama uygun, estetik ve son derece işlevsel özelliklere sahip yeni tarz binalar tasarlıyorlar.
    Segment İnşaat tarafından geliştirilen ve Otman Mimarlık tarafından tasarlanan Cumbba Home Club, yeni nesil konut tasarımlarının en çarpıcı örneklerinden biri. Cumbba Home Club gerek işlevsel sosyal alanları gerekse mimari de öne çıkan asimetrik görünümüyle, farklı ve özel bir butik proje olarak Ataşehir’de inşaa ediliyor.

Cumbba Home Club’ı diğer projelerden ayıran pek çok farklı özelliği bulunuyor. Dış görünümde öne çıkan ve ilk bakışta göze çarpan özelliklerden birisi; isminin geldiği Cumba’nın modern bir uslüpla, günümüz beklenti ve ihtiyaçlarına göre yorumlanması. Segment inşaat bakış açısı ve Otman mimarlık tasarımıyla oluşturulan Cumbba Home Club’ta hiçbir balkon üst üste gelmiyor.

İstanbul Ataşehir’de inşaa edilen ve 78 dairelik iki bloktan oluşan Cumbba Home Club’ın tasarım anlayışının modern ve yenilikçi olduğunu vurgulayan İlker Otman ve ortağı Baran Yılmaz, günümüz mimarisinin modern yaşamın bir adım önünde olması gerektiğini ve bunu da Cumbba Home Club projesine yansıttıklarını belirtiyor.

İlker Otman; “Cumbba Home Club projesinin, proje içerisinde alternatif yaşam alanları yaratan bir mimarinin simgesi olduğunu belirtiyor. Tek tip mekanlardan uzaklaşarak standartların dışına çıkılan ve aynı zamanda her dairenin kendi içinde alternatifini yaratarak farklı yaşam keyiflerinin sunulduğu projede her ihtiyaç ve bütçeye uygun konut bulmak mümkün olduğunu” vurguluyor.

Güney Afrika’dan getirtilen Teak ağaçlarından yapılan cumbalar, projede öne çıkan diğer bir farklılık. Mimaride doğal malzemelerin giderek daha fazla kullanıldığı günümüzde, özgürlük hissi veren bu üniteler, modern ve sıcak görünümlerinin yanı sıra ev sakinlerine salondan sıfır yüzeyde cumba gibi etkileyici bir alana çıkabilme imkanı sunuyor.
    1+1, 3+1, Teras Dubleks, Orta Dubleks ve bahçe katlarından oluşan Cumbba Home Club’da alt alta gelen balkonların yerine özgün ve asimetrik bakış açısıyla konumlanan her bir balkonun ayrı bir teras olarak algılanması sağlanmış.

Balkonlar Üst Üste Gelmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üs

üs

Askeri üs güven, hava üssü haber, deniz üssü ise kısmettir.
  2. ferhat tunç_ üst üste vurulduk

ferhat tunç_ üst üste vurulduk

Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi Zamani Sorarsan KaranliĞin Yarisi Benİ DÜn DaĞlarda GÜl Ekerken Vurdular Uzattilar Sonra İkİ TaŞin Arasi Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk Delİk DeŞİk Oldu Mermİlerle BaĞrimiz Soruyorum Sİze Bİz Ne Kadar Çok ÖldÜk Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi SaĞim KÖr Engerek Solum Kartal Yuvasi Karli Yorganimda Kanli...
  3. üsteki

üsteki

üsteki üyeyi tahmin edin nasıl biri sinirlimi güzelmi çocugu varmı evlimi hadi bakim bekliyim (dipno:kızlar konu tekrarımı bilmiyorum öyleyse haber verin lütfen):):):):):):)
  4. 3 hafta üst üste cumaya gidemedim dinden çıktım mı

3 hafta üst üste cumaya gidemedim dinden çıktım mı

merhabalar Ben 3 haftadır gece vardiyesinde çalışıyorum ve dolasıyla da cumalara gidemedim dinimize göre de 3 defa arka arkaya sebebsiz yere cuma ya gitmeyen bizden değildir öle değilmi peki ben dinden çıktım mı (inşallah çıkmamışımdır) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ALLAH A EMANET OLUN.
  5. Üstüne Görmek ( Üste Görmek) Nedir?

Üstüne Görmek ( Üste Görmek) Nedir?

hamilelikte üstüne görmek nedir,gebelikte üstüne görme nedir,gebelik belirtisi üste görmek,üste görmeyi adet kanamasından nasıl ayırırım, yerleşme kanaması nedir,yerleşme kanaması nasıl olur,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne görmek nedir, öncelikle bunu açıklayalım: Üstüne görmek, adet (regl, mens) kanaması, regl olmak veya mensturasyon değildir. Üstüne görmek, hamileliğin...

Sayfayı Paylaş