Ballı Kahve Öksürük İçin Çok Faydalı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ballı kahve, öksürük için bitkisel kür, öksürük bitkisel tedavi
    Kış aylarının gelmesi ile birlikte gribal enfeksiyonlar ortalıkta iyice yaygınlaşmaya başladı. Gribal hastalıklara bağlı olarak görülen öksürük için evde bitkisel tedavi yolları arıyorsanız öncelikle bir uzman hekime görünmenizde fayda olduğunu hatırlatarak kullanacağınız ilaçlara takviye olarak ballı kahveyi deneyebilirsiniz. Ballı kahve öksürük için çok faydalı olan bir içecek...Ballı kahvenin faydaları sizler için paylaşıyoruz.

balli kahve.jpg

Ballı Kahve Öksürük İçin Çok Faydalı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske: Bir miktar balı parmak uçlarınızla cildinize yukarı doğru masaj yaparak yedirin 15 dakika sonra yüzünüzü önce ılık sonra soğuk su ile yıkayın. Daha sonra cildinize uygun bir nemlendirici krem sürün.
  2. Saç İçin Doğal Ballı Maske

MALZEMELER: - Yarım fincan bal - Çeyrek fincan da zeytinyağı HAZIRLANIŞ VE UYGULANIŞ EVRESİ: Balı ve zeytinyağını karıştırın ve iyice çırpar gibi yapın. Tüm saçınıza bu karışımı sürün ve bir bona tarzında birşeyle 40-45 dakika kadar bekletin. Son olarak da şampuanınızla ılık suda yıkayın ve kurulayın
  3. Selanik ( ballı ballı, halka)Tatlısı

selanik tatlısı, ballı ballı tatlısı, halka tatlısı tarifi, yapılışı ve malzemeleri nelerdir, sorularına cevaplar burada Biliyoruz ki selanik tatlısı diyince akla biri kek, revani şeklinde diğeri ise sokak satıcılarının sattıgı tulumbanın cinsini andıran daha büyük ve halka tatlı gelir.. Bizde halk dilinde ballı ballı, selanik, halka .. gibi birçok isimle bilinen bu tatlıyı tarif...
  4. öksürük için şifalı bitkiler var mı ?

Öksürük için şifalı bitkiler arıyorum. İlaç kullanmak istemiyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz, öksürüğü kesebilecek kbitki karışımı şifalı bir bitki yada bitkiler var mı sağolun.
  5. Saç İçin Ballı ve Zeytinyağlı Maske

Selam kızlar Saç İçin Ballı ve Zeytinyağlı Maske öneriniz veya tarifiniz var mı
  6. öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S
  7. Öksürük İçin Bitkisel Çözümler

Öksürüğe Bitkisel Çözümler Öksürüğe iyi gelen şifalı bitkiler Kış günlerinde sık sık yakalandığımız öksürükten kurtulmak için evde uygulayabileceğimiz bitkisel tedaviler şöyle melekler :) Öksürüğe iyi gelen ve kısa sürede öksürüğü kesen bitkisel çözüm önerilerimiz * Balgamlı öksürüğü gidermek için, meyan kökü ile yaş, ya da kuru incir kaynatıp suyu içilir. Ayrıca umacık otunun çay...
  8. Öksürük İçin Bitkisel Çözüm

Öksürük İçin Bitkisel Çözüm lütfen çok acil öksür öksür böğrüm acıyor artık geceleri uyku haram oldu :S
  9. Öksürük İçin Bitkisel Tedaviler

Öksürük Bitkisel Tedavisi, Öksürüğün Bitkisel Tedavisi öksürük için bitkisel Soğuk kış aylarının sıkıntılarından biri olan öksürük tedavisi için sizlere önerebileceğimiz bazı bitkisel tedaviler var melekler :) Öksürük İçin Bitkisel Tedavide En Başarılı Ürün Zencefil Macundur.Sabah Akşam Bir Tatlı Kaşığı Alınması Yeterlidir.Zencefil Macun Aslında Tüm üst solunum yolları hastalıkları için...
  10. Sivilceli Ciltler İçin Ballı Maske

sivilceler için maske, ballı maske tarifleri, sivilce maskesi Ergenlik döneminden itibaren bayan ve erkekler de ciltte çıkan sivilceler çoğu zaman geçici bir durum teşkil etse de bazen ergenlikten sonra bile cilt sorunu olmaya devam ediyor. Günümüz de birçok kişi sivilceler yüzünden can sıkmak ta hatta kendine olan özgüvenini kaybetmektedir. Sivilceli ciltlere çok iyi gelen ballı maske...

Sayfayı Paylaş