gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ballı şekerli peeling

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ballı peeling [​IMG]Bu karışımı geçenlere denedim ama sonucuna inanamadım. Hakikaten hiç bu kadar başarılı olabileceği aklıma gelmemişti. 2-3 tatlı kaşığı bal ile 1 tatlıkaşığı şekeri bir kasenin içerisinde karıştırdım birbirine iyice yedirdim. Banyoda bu karışımla yüzüme iyice masaj yaptım ve 5-10 dakika cildimde beklettim. Yıkadıktan sonra bal cildimi yumuşatırken şeker de gözeneklerimi temizlemişti ve bunlara ek olarakta bir parlaklık geldi. Sonradan balın cilde faydalarını araştırırken gördüm ki bal aslında bakteri barındırmazmış. Yani cildi derinlemesine temizlemek için doğru bir tercih. Bundan sonra bu karışımı sık sık uygulayacağım.
    alıntıdır

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: ballı şekerli peeling
    emeğine sağlık ve gerçekten şeker ile bal çok yararlı

ballı şekerli peeling konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ballı Kurabiye

Ballı Kurabiye

ballı kurabiye Malzemeler: 1 paket yumuşak tereyağı (1/2 bardak sıvıyağ+ 1/2 paket tereyağı kullanabilirsiniz) 1 çay bardağı pudra şekeri 1 yumurta (sarısı içine beyazı dışına) 1 paket vanilya 1/2 paket kabartma tozu 1 limon kabuğu rendesi aldığı kadar un hindistan cevizi, bal ve antep fıstığı Yapılışı: Yağ, pudra şekeri, yumurta sarısı, vanilya, limon kabuğu rendesi, kabartma tozu ve...
  2. Şekerli Örgü

Şekerli Örgü

Önlere 24 ilmekle başlayın. İki sıram 2 düz, 2 ters lastik örün. Üzerine I düz örgü örün. Ön ortasında 5 I ilmeği lastik örün. 20 cm. sonra kapüşon için lastikten sonra 1 i dolayıp bedenden 2 ilmeği i toplayarak eksiltin. Her sırada bu şekilde devam edin. Kolu 2-1-1 kesin. Omuz kısmına gelince, 7 cm. J| örüp ilmekleri kapatın. Arkaya 42 İ ilmekle başlayın. Lastik üzerine H düz örgü örün. Kolu...
  3. Ballı tatlılar

Ballı tatlılar

ballı tatlılar balli tatlilar balla yapılan tatlılar bal ile yapılan Ballı Sultan Lokması Malzemeler 1 paket hazır pasta tabanı 1 kase galeta unu 200 ml. krema (1 küçük kutu hazır krema) 4 yumurta akı Yarım su bardağı süt 2 su bardağı sızma zeytinyağı 6 yemek kaşığı toz şeker 1 adet muz 15 - 20 tane ayıklanmış ceviz 10 çorba kaşığı bal Hazırlanışı Pasta tabanının alt...
  4. Yumuşacık Dudaklar İçin Ballı Peeling Tarifi Deneyin

Yumuşacık Dudaklar İçin Ballı Peeling Tarifi Deneyin

dudak bakımı dudak peelingi Sevgili melekler, dudaklarınız da bakım ister. Kışın soğuktan yazın güneşten kuruyan dudaklarınızın güzelliği için bakım yapmalısınız. Şimdi vereceğimiz dudak peelingi tarifi ile yumuşacık dudaklara sahip olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi peeling ölü deriyi yok edip, kan dolaşımını hızlandırır. Böylece cilt daha bakımlı bir hal alır. Dudak bakımı ile bilgili bilgiler...

Sayfayı Paylaş