gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir lütfen anlamını biliyorsanız yazın kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Arkadaşım... Balmumu Yapıştırmak: Aklında tutmak anlamında kullanılmaktadır.

Balmumu Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah balmumu isteyene balmumu, yağ mumu isteyene yağmumu verir deyiminin anlamı

Allah balmumu isteyene balmumu, yağ mumu isteyene yağmumu verir deyiminin anlamı

Allah balmumu isteyene balmumu, yağ mumu isteyene yağmumu verir deyiminin anlamı nedir bu deyim ne demek istiyor melekler teşekkür ediyorum.
  2. Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana yazar mısınız?
  3. Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

selam kızlar ben bir deyimin açıklamasını çok merak ediyorum acaba Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana acil tarafından yazar mısınız?
  4. Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını
  5. Cevabı Yapıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cevabı Yapıştırmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cevabı Yapıştırmak Deyimi Açıklaması Cevabı Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili melekler, cevahir yumurtlamak anlamı hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından günlük hayatta da sıkça kullandığımız bir deyimin anlamını açıklamak istiyoruz sizlere. Cevabı Yapıştırmak Deyiminin Anlamı Nedir merak edenlere işte bilgiler... Cevabı Yapıştırmak: karşısındakini güç durunu düşürecek,...

Sayfayı Paylaş