gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

balmumundan insanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: balmumundan insanlar

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ay bunlar balmumundanmı ne kadar da gerçek duruyorlar
    emeğine sağlık canımm çok güzeller

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar gercek duruyorlar ellerine sağlık :)

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet ya baktım baktım inanasım gelmedi çok gerçekçi...emeğine sağlık canım.

7. ~CaDaLoS~

~CaDaLoS~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: balmumundan insanlar

valla benim bu resimlerden korkasim geldi desem yalan olmaz,aklima bu konuyla ilgili film geliyor baktikca,ürkütücü taraflarida yok degil hani.insanin inanasi gelmiyor,cok gercekci duruyorlar

emegin icin tsk ederim

8. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: balmumundan insanlar

valla eşim bana bunlar balmumu demeseydı yazıyı okmadıgım ıcın gercekten insan sandım bunları coook sasırdım ... emegine saglık cok güzel paylasım

balmumundan insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insanlar

insanlar

İnsanlar Vardir; Ustu NİlÜferlerle Kapli, Bulanik Bİr GÖl Gİbİ... Ne Kadar UĞraŞsaniz GÖrÜnmez Dİbİ. Uzaktan GÖrÜnÜŞÜ Çekİcİ, Aldatici, İÇİne DaldiĞinizda Ne Kadar Yaniltici.... Ne Zaman Ne GeleceĞİnİ Bİlemezsİnİz; Sokulmaktan Korkarsiniz, GÜvenemezsİnİz! İnsanlar Vardir; Derİn Bİr Okyanus... İlk Anda ÜrkÜtÜr, Korkutur Sizi. Derİnlİklerİnde Saklidir Gİzİ, DaldikÇa Anlarsiniz, DaldikÇa...
  2. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  3. Balmumundan batik yapılışı

Balmumundan batik yapılışı

kasnakta şal yapılışı batik yapılışı kasnaklı şal modelinin kasnak kasnak modelleri Balmumu ile kumaşlarınızı boyayıp, çok renkli sonuçlar elde edebilirsiniz... Batik, bir kumaş boyama yöntemidir. Kumaşın üstünde desen çizilmiş bazı yerler, boya emmesi için balmumu ile kaplanır. Bu yöntem çoğunlukla pamuklu kumaş üstüne mavi, kahverengi ve kırmızıdan oluşan geleneksel renklerle uygulanır....
  4. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş