gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Balo kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

lise balo kıyafetleri lise mezuniyet kıyafetleri straplez elbiseler mezuniyet 2011 balo 2011 Mezuniyet balosu heyecanı liseyi bitirme heyecanından daha ağır basar Aylar öncesinden kıyafetler düşünülür Bulunan kıyafet o geceye kadar en az dört kere değişir Ve hâlâ bulamamış olanlar siyah rengin kurtarıcılığına sığınarak basit bir tuvaletle geceye katılır Bütün gece etraf süzülür, "Kim ne giymiş?" dedikoduları günlerce yapılır Modacılar hemfikir: "Yaşınıza uygun ve sade giyinmelisiniz"
    Artık okulların kapanmasına çok az bir zaman kaldı Mezun adaylarını da telaş sardı Bütün mağazaların kıyafet bölümleri mezuniyet elbiseleriyle dolu Ünlü modacıların randevu defterleri mezuniyet balosuna hazırlanan kızlar tarafından işgal edilmiş durumda
    Peki hala nereden nasıl bir şey alacağını bilemeyenler ne yapacak? O yüzden önce ne istediğinizi bilmelisiniz

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]sadece mezuniyetde degil dügünlerde bile giyilir cok hos bir elbise...Paylasimin icin tsk ederim tatlim...

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu süper ya çok hoşuma gitti paylaşım için saol canım

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Rica canlarım banim ne demek sizler için hizmetlerim beni seçin beni köprü yaptıracağım, deniz kuracağım, kadınların hakkını sonuna kadar savunacagım beni seçinn! hahaha

Ay kızlar cok görmeyin beni uçtum yine :D hahaha

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ıslıkkk ısllıkkkkk:ıslık::ıslık:

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

aa amaaa olmadı kiii mezuniyetim olalı asır oldu cicim küstüm işte sana.....

Balo kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 mezuniyet balo kıyafetleri

2009 mezuniyet balo kıyafetleri

mezuniyet balo kıyafetleri mezuniyet balosu kıyafetleri balo saç modelleri için saç modelleri okul balosu Mezuniyet bir dönüm noktası ve yeni bir hayatın başlangıcıdır. Uzun yıllarca birlikte okuduğunuz arkadaşlarınızdan ve öğretmenlerinizden ayrılarak artık yeni bir döneme başlayacağınız için mezuniyetin kutlanması oldukça büyük önem taşır. Yıllar geçse de hafızalardan asla silinmeyecek bir...
  2. Çocuklar için balo kıyafetleri

Çocuklar için balo kıyafetleri

balo kıyafetleri abiyeler en güzel balo kıyafetleri abiye 11 yaş için abiyeler
  3. Çocuk Balo Kıyafetleri

Çocuk Balo Kıyafetleri

çocuk balo kıyafetleri balo kıyafetleri çocuk çocuklar için elbiseleri cocuk kıyafeti O bir prensessss :D o birrr sinderallaaaa:D o bir külkedisi:D Kızlarınız bu kıyafetlerle birer masal kahramanlarına dönecek:D çok güzel balo kıyafetleri kızlar için:tik:
  4. BaLo kıyafetleri

BaLo kıyafetleri

11 yaş balo kıyafetleri 11 yaş balo elbiseleri 10 kıyafetleri Okulların kapanmasına az kaldı melişler ..:)Baloda ne giysem diye düşünmeyin işte size birbirinden güzel balo kıyafetleri..:D:D AYRICA KIYAFETLER ÜZERİNE AÇTIĞMIIZ BİR KAÇ KONU BAŞLIĞINDAN DA sizlere bahsetmeden geçemeyeceğim. Aşağıdaki konular da dikkatinizi çekebilecek başlıklar görseller ve içerikler var dilerseniz...
  5. 2011-2012 Sezon Balo Kıyafetleri

2011-2012 Sezon Balo Kıyafetleri

sherry hill marka balo kıyafetleri ve renklerini modelleri melekler mekanı.com da Biz hanımların başı herzaman ki gibi bu kıyafet seçimi ile dertte bu bir gerçek. Düğün olur aman ne giyim, mezuniyet kıyafeti ne giysem, yok çocuk için balo kıyafeti almam lazım gibi bir sürü dertlerimiz vardır. Bizde melekler mekanı olarak siz meleklere yardımcı olup en güzel ve renkli balo kıyafetleri ni...

Sayfayı Paylaş