gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

balo var buyrun...

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

ewet melek arkadaşlarım balo düzenliyorum hepinizi çagırıyorum bütün ünlülerle konuştum istediginiz ünlüyü getirin kimi getiridiniz? brad-pitt-red-carpet-nc.jpg meleklerim balo resmi bulamadıgım için brad pitt ve rober pattinson resimlerini koydum siz istediginz kişiyi getirin
    Robert-Pattinson-wenn.0.0.0x0.398x640.jpg

Ekli Dosyalar:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım kocam benim için dünya ünlüsü ben onu getirirdim sadece :)

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bende Robert Pattinson istiyorum banane yoksa gelmem:D:D

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bence kız kıza olalm :D:D:D
    daha iyi dağıtrz erkeler olmdan:D:D:D

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bende mehmet günsur olsun yanımda onla geliyim ne varsa bizim yabancılarla işim olmaz

6. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

sevgilimle gelirdim ben:D:D

balo var buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon

Balon

rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
  2. Balo

Balo

Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
  3. Yüzünüzde Siyah Noktalarınızmı Var Buyrun Çözümü

Yüzünüzde Siyah Noktalarınızmı Var Buyrun Çözümü

Bazi kadinlarin ciltlerindeki siyah lekeler kozmetik urun kullanimina ragmen gecmez. Iste size mucizevi oneri: Elma sirkesi. Yarim su bardagi suya, 3 corba kasigi kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatin. Daha sonra atesi kisin ve basiniza bir ortu ortup, yuzunuzu buhara tutun. Bu sekilde yuzunuze 15-20 dakika buhar verin. Daha sonra yari yariya sulandirilmis elma sirkesiyle yuzunuzu silin....
  4. Göbeğiniz mi var ? buyrun eritelim :)

Göbeğiniz mi var ? buyrun eritelim :)

sağlıklı beslenme, göbek hareketleri, yağlar, spor, dengeli beslenme hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. bu ara bende kilo aldım sevgili melekler :D:D özellikle göbeğim çıktı :D:D ne yapsam ne yapsam derken birde bu yazıyı buldum hemen sizlerle paylaşmak istedim :D:D Evde göbek eritin Göbeğinizden bir an önce kurtulmak istiyorsanız egzersiz konusunda...
  5. balon

balon

cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş