gebe
  1. 1. sınıftaydım ilk gündü öğretmen masaya balon koymuştu son bir tane kalmıştı tam alıodum arkim aldı :grev:hmn bende bi ağladım bi ağladım:D sonra bayrak verdi öğretmen istemeden aldım bi arkimde kalpli balon vardı onunla değiştik (sevdiği arkisinde bayrak olduğu için ) hahaha bi balon için yaptığım işe bak hahaha :D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha çocukluk işte :)

balon alamayınca :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon

Balon

rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
  2. Balo

Balo

Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
  3. Balon güvercin

Balon güvercin

balon güvercinleri Melişler gelin beraber balon güvercinin özelliklerine bakalım:) Bu grup güvercinlerin yaklaşık 27 ayrı çeşidi bulunmaktadır.Balon güvercinleri en belirgin farkları kursaklarını normal limitinden üstünde şişirebilmeleridir.İkinci belirgin özellikleri ise dik durmalarıdır. Kökenleri Almanya 14 çeşit Belçika 1 çeşit Fransa 2 çeşit İngiltere 3 çeşit Çekoslovakya 4...
  4. balon sanmıştım

balon sanmıştım

ben 10yaşlarındayken annemin yatagının altında prezervatif bulmuştum ve balon sanıp şişirip içeri girmiştim evdede misafirler var annem hemen elimden aldı kimse çakmasın diye banada kızmıştı şimdi aklıma geldikçe gülüyorum.yeni evlenmiştim prezervatif reklamları çıktıgında kardeşim bu ne diyodu bende bilmiyom demiştim şimdi o kardeşim evli oda aklına geldiginde güyodur kesin
  5. balon

balon

cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş