gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Balon perde modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

balon perde modelleri 2010 balon perde modelleri 2011 yapımı Balon perde modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere biraç örnek vermek istiyorum.Görüntü itibariyle gerçekten çok hoş ve şık görünen bu modeller için temizlik konusunda aynı şeyi diyemiyeceğim gayet dikkat edilmesi gereken ve birazda zahmetli olan bu modelleri genelde salonda çok fazla girilip çıkılmayan yerlerde kullanmanız bana göre daha mantıklı [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Balon perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. perde modelleri.......

perde modelleri.......

spor perde modelleri
  2. Perde modelleri

Perde modelleri

Evimiz için önemlidir perdeler bunlarda sizler için birkaç perde modeli kızlar.:)
  3. Perde Modelleri

Perde Modelleri

Bir evin olmazsa olmazlarından biri perdelerdir.Perdeler sadece dışardan gelen görüntüyü kapatmak için kullanılmaz bazende bi aksesuar gibi kullanılır.İşte sizlere birkaç perde modelleri..
  4. 2014 Persan Tül Perde Modelleri

2014 Persan Tül Perde Modelleri

Persan Tül Perde Modelleri En Yeni Persan Tül Perdeler Yeni Tasarım Persan Tül Perde Çeşitleri Persan uzun senelerdir kalitetyi evinde yaşatmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan tül perde modelleri arasında yer almaktadır. Persan kalitesini evlerinizde yaşatmak istiyorsanız internet üzerinde web site üzerinden ya da size en yakın Persan mağazalar zinciri ziyaretiniz ile persan tül...
  5. Stor Perde Nasıl Silinir?

Stor Perde Nasıl Silinir?

Günümüzde gerek evlerde gerek ofis ve iş yerlerinde en çok tercih edilen perdelerden biride stor perdelerdir.Stor perdeler prartik kullanışının yanında estetik görünümüylede mekanlara farklı bir boyut kazandırıyor.Bu hem şık hem de pratik perdeler, geleneksel seçim olan tül perdelerin pabucunu dama atmış görünüyor. Stor perde kullananların en çok merak ettikleri,Stor perde nasıl...

Sayfayı Paylaş