gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Balon Perdeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

balon perde
    Balon eteklerden sonra balon perdelerinde moda olması beklenebilir.Çocuk odaları yada mutfaklara gayet uygun olabilir.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Mutfaklar için hoş olur canım teşekkürler

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    evet ,değişiklik ollur klasik modellerden farklı.

4. mystery22

mystery22 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bunu çok beğendim :) Çok şeker....

Paylaşım için teşekkürler .

5. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    şahane bişey bence hep klasik modellerden sıkılanlara güzel bi öneri saol paylaşım için :)

6. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

emeğnine sağlık canım güzeller

Balon Perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon

Balon

rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
  2. Balo

Balo

Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
  3. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  4. balon sanmıştım

balon sanmıştım

ben 10yaşlarındayken annemin yatagının altında prezervatif bulmuştum ve balon sanıp şişirip içeri girmiştim evdede misafirler var annem hemen elimden aldı kimse çakmasın diye banada kızmıştı şimdi aklıma geldikçe gülüyorum.yeni evlenmiştim prezervatif reklamları çıktıgında kardeşim bu ne diyodu bende bilmiyom demiştim şimdi o kardeşim evli oda aklına geldiginde güyodur kesin
  5. balon

balon

cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş