gebe
  1. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

balon sanmıştım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında frezyaa tarafından paylaşıldı.

ben 10yaşlarındayken annemin yatagının altında prezervatif bulmuştum ve balon sanıp şişirip içeri girmiştim evdede misafirler var annem hemen elimden aldı kimse çakmasın diye banada kızmıştı şimdi aklıma geldikçe gülüyorum.yeni evlenmiştim prezervatif reklamları çıktıgında kardeşim bu ne diyodu bende bilmiyom demiştim şimdi o kardeşim evli oda aklına geldiginde güyodur kesin

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ay kızz bide şişirmişsin hahaha zamane çoukları herşeyi biliyolar ama artıkın :D

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Anne babada olmak zor bu devirde.Çocuklar cin gibi maşallah.girmedikleri delik yok.hahaha

4. Gizem atras

Gizem atras Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Balon sanip sisiren bircok kisi var,bu konuda yalniz degilsin emin ol.Annemin bir arkadasinin cocuguda balon niyetine kullanmisti.

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy inanmıyorum:D ama çocuksun canım sonuçta nereden bileceksin:D:D

7. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ağızındaki tadı merak ediyorum sonunda:( ne çirkin

8. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    eferim balonu şişirenlere hahaha

balon sanmıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon

Balon

rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
  2. Balo

Balo

Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
  3. Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Hep istemistim basimi omzuna yaslayacagim sevgilim ona aglayip, onunla gulmek, onunla doyup, ona acikip, ona susayip, onunla bakmak, onunla duymak her yere gitmek, herseyi ögrenmek aska doymadan, mutsuz olmadan beraber yasayip beraber ölmek istemistim Seni o sanmistim, ne kadar da gençtim masum ve güzeldim simdi cook yalnizim, seni o sanmistim, ne kadar yanildim masum ve güzeldim...
  4. Ben Sanmıştım ki...

Ben Sanmıştım ki...

Ben sanmıştım ki, şey yani, neyse boşver. Anlamazsın zaten. Ben gibi sevmemişsin baksana. Gözlerin ölümden kalma bir soğuklukla bakıyor, yakmıyor içimi eskisi gibi. Her şey eski olmuş sende artık belli. Belli ki giderken değil daha bitti demeden unutmuşsun beni. Oysaki ben şey yani, şey sanmıştım, gittiğinde gurur değil aşkımız galip gelirde tekrar barışırız. Ben sanmıştım ki, bu ayrılık...
  5. balon

balon

cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş