gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Balondan aydınlatma olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

El yapımı aydınlatma Aydınlatma modelleri

Balon ve dantelleri kullanarak dantel aydınlatma yapmışlar. Çok modern iç mekan aydınlatma örneği olmuş bence. Görsellik çok güzel ama ısınınca o balon patlar o zaman o aydınatma ne olacak. Yinede görselliği beğendiğimden sizinle paylaşmak istedim. Beyaz ya da şeffaf bir balonu şişiriyoruz. Dantellerimizi tutkalla balonun üzerine yapıştıyoruz. Bence böylece öisina ile duavara asalım hiç lamba yapmayalım patlamasın:)

Balondan aydınlatma olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Organik Gıda' efsanesi balon mu?

'Organik Gıda' efsanesi balon mu?

TÜBİTAK'ın sitesinde yayımlanan bir araştırmaya göre, ilaç ve kimyasallarla yetiştirilen gıdalara göre daha sağlıklı olduğu düşüncesiyle üç kat fazla para ödenen organik gıdaların, diğer gıdalardan üstünlüğünü ispatlayan bir veri bulunamadı. TÜBİTAK'ın internet sitesinde yayımlanan bir araştırmaya göre, "En iyisi organik" iddiasını ispatlayan bir veri bulunmuyor. Araştırmada, birçok...
  2. Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami avize Aydınlatma modelleri Origami kağıt katlama sanatı artık hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Aydınlatmalarımı beğenmek için haftalarca dolaştık eşimle. Bu tasaımcılarda kağıtları katlayarak aydınlatma yapmışlar. Bu origami aydınlatma modellerini hemencik beğendim. Işığıda fazla engellemezler sanıyorum:)
  3. Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Aydınlatma modelleri Dantellerden aydınlatma modelleri Eğer sizinde benim gibi bazanın altında bir dünya danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim. Bu aydınlatma modelelrini çok beğendim. Bizde elimizdeki dantelelrden aydınlatma modeli yapabiliriz. AYdınlatma modelleri için güzel bir örnek olmuş.
  4. Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesi değerlendirme Kuş kafesi aydınlatma modeli Kafes kuşu bakıyorsanız ve kuşunuz bir şekilde artık sizle değilse ve kafesiniz boşsa bu kafesi değerlendirebilrisiniz meleklerim. İster hityiacı olana verin isterseniz kuş kafesi aydınlatma modelini sizde evinizde uygulayın.
  5. Balondan kapı süsü olur mu?

Balondan kapı süsü olur mu?

Kapı süsü modelleri balondan kapı süsü yapımı Çok farklı kapı süsü modelleri bulunuyor. Hazır modellerden satın alabileceğiniz gibi çok farklı objeleri kullanarak da kendi kapı süsünüzü kendiniz yapabilmeniz mümkün. Bu örnekte balondan kapı süsü yapmışlar. Rengarek balonlardan yapılan bu obje sizce de çok yaratıcı bir fikir olmamış mı meleklerim?

Sayfayı Paylaş